Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Brian
VIP
8
6
Followers
3
Following
Tas
39
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
31
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
71%
Jurassic World
41,186 votes
7
— Good
76%
The Hunger Games: Catching Fire
34,282 votes
7
— Good
83%
Raiders of the Lost Ark
25,675 votes
7
— Good
75%
The Lego Batman Movie
17,868 votes
7
— Good
75%
The Founder
14,627 votes
7
— Good
68%
Night at the Museum
13,866 votes
7
— Good
74%
Batman
12,408 votes
7
— Good
73%
Easy A
12,255 votes
7
— Good
66%
Ted 2
12,624 votes
7
— Good
81%
The Help
10,624 votes
7
— Good
81%
Life of Brian
10,442 votes
7
— Good
71%
Cinderella
10,573 votes
7
— Good
78%
Lethal Weapon
9,591 votes
7
— Good
73%
Cinderella
9,683 votes
7
— Good
69%
Goosebumps
8,426 votes
7
— Good
75%
Lethal Weapon 2
6,832 votes
7
— Good
70%
Death Becomes Her
3,817 votes
7
— Good
69%
Licence to Kill
3,536 votes
7
— Good
64%
Beautiful Creatures
3,555 votes
7
— Good
71%
The Lucky One
3,236 votes
7
— Good
60%
That's My Boy
3,295 votes
7
— Good
80%
A Separation
2,691 votes
7
— Good
58%
Hot Tub Time Machine 2
3,138 votes
7
— Good
56%
The Bad Batch
2,536 votes
7
— Good
59%
Game Over, Man!
2,353 votes
7
— Good
61%
An American Pickle
2,198 votes
7
— Good
62%
Tracers
1,862 votes
7
— Good
64%
Laggies
1,684 votes
7
— Good
77%
The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert
1,377 votes
7
— Good
62%
Action Point
1,284 votes
7
— Good
55%
Labor Pains
436 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch