trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
iChan
76
followers
My Private Room
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Crime
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
160
movies
Crime
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
74%
Extreme Job
668 votes
7
— Good
74%
The Yellow Sea
634 votes
8
— Great
60%
Eraser: Reborn
543 votes
7
— Good
75%
Fabricated City
447 votes
7
— Good
74%
Memoir of a Murderer
429 votes
7
— Good
69%
Night in Paradise
425 votes
8
— Great
67%
Raging Fire
416 votes
7
— Good
66%
The Adventurers
400 votes
7
— Good
74%
Veteran
352 votes
7
— Good
66%
Young Detective Dee: Rise of the Sea Dragon
364 votes
7
— Good
59%
Borrego
350 votes
6
— Fair
68%
Silverton Siege
323 votes
7
— Good
73%
Cold Eyes
291 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Operation Mekong
300 votes
8
— Great
65%
The Berlin File
290 votes
7
— Good
71%
Unstoppable
273 votes
7
— Good
68%
A Company Man
277 votes
7
— Good
58%
Maria
278 votes
6
— Fair
70%
The Negotiation
244 votes
8
— Great
77%
V.I.P.
228 votes
7
— Good
71%
A Dirty Carnival
221 votes
7
— Good
62%
Manhunt
231 votes
7
— Good
70%
Hard Hit
177 votes
7
— Good
68%
Cold War II
162 votes
7
— Good
67%
The Bad Guys: The Movie
156 votes
7
— Good
73%
Luck-Key
133 votes
7
— Good
65%
RE:BORN
126 votes
6
— Fair
69%
Miss & Mrs. Cops
113 votes
7
— Good
71%
The Divine Move
105 votes
8
— Great
70%
Master
103 votes
7
— Good
66%
Line Walker
97 votes
7
— Good
68%
Hit-and-Run Squad
90 votes
7
— Good
70%
Ordinary People
72 votes
7
— Good
72%
Collectors
64 votes
7
— Good
60%
Z Storm
58 votes
5
— Meh
70%
Money
47 votes
7
— Good
61%
L Storm
50 votes
7
— Good
54%
Jackdaw
42 votes
5
— Meh
44%
Cyber Heist
30 votes
7
— Good
70%
Correspondence
1 vote
7
— Good
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup