Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
chasillo
12
Followers
14
Following
Madrid
56
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Crime
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
128
shows
Crime
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
78%
Bored to Death
1,700 votes
6
— Fair
74%
Top of the Lake
1,729 votes
6
— Fair
65%
Kaleidoscope
1,838 votes
6
— Fair
79%
Damages
1,510 votes
7
— Good
75%
The Chestnut Man
1,451 votes
8
— Great
82%
Life on Mars
1,343 votes
7
— Good
74%
We Own This City
1,280 votes
7
— Good
73%
Perry Mason
1,215 votes
7
— Good
78%
Cold Case
1,173 votes
7
— Good
83%
The Killing
1,118 votes
9
— Superb
71%
Fortitude
1,141 votes
6
— Fair
80%
Taken
917 votes
7
— Good
64%
24: Legacy
1,015 votes
5
— Meh
83%
Endeavour
822 votes
8
— Great
76%
River
842 votes
7
— Good
80%
Rubicon
811 votes
7
— Good
77%
Trapped
820 votes
8
— Great
72%
JAG
833 votes
6
— Fair
66%
The Perfect Couple
860 votes
7
— Good
74%
Des
789 votes
7
— Good
85%
The Bureau
712 votes
8
— Great
76%
Show Me a Hero
690 votes
7
— Good
72%
The Asunta Case
706 votes
7
— Good
67%
Aquarius
682 votes
6
— Fair
70%
Incorporated
636 votes
6
— Fair
66%
Death and Other Details
645 votes
6
— Fair
77%
The Honourable Woman
579 votes
7
— Good
70%
The Valhalla Murders
603 votes
7
— Good
78%
Good Behavior
559 votes
7
— Good
81%
Patria
540 votes
8
— Great
72%
The Mantis
534 votes
8
— Great
78%
Riot Police
484 votes
8
— Great
69%
The ABC Murders
518 votes
7
— Good
74%
The Five
419 votes
8
— Great
77%
Pagan Peak
397 votes
7
— Good
74%
The Truth About the Harry Quebert Affair
377 votes
7
— Good
61%
Full Circle
419 votes
6
— Fair
68%
Manhunt
393 votes
7
— Good
76%
Bordertown (FI)
364 votes
7
— Good
72%
Trust
360 votes
7
— Good
68%
American Rust
371 votes
7
— Good
71%
Shark
317 votes
6
— Fair
76%
Hierro
290 votes
7
— Good
72%
Elite Short Stories: Guzmán Caye Rebe
290 votes
4
— Poor
73%
Inside Men
232 votes
7
— Good
75%
The Break
217 votes
8
— Great
64%
Hold Tight
230 votes
7
— Good
73%
Carlos
204 votes
7
— Good
66%
XIII
181 votes
6
— Fair
74%
Paco's Men
165 votes
5
— Meh
71%
Profiler
167 votes
7
— Good
75%
Acquitted
156 votes
7
— Good
72%
Amazing Stories
160 votes
6
— Fair
71%
The Invisible Line
140 votes
7
— Good
70%
Li'l Quinquin
131 votes
1
— Weak Sauce :(
71%
Miss Sherlock
126 votes
7
— Good
67%
Arctic Circle
129 votes
6
— Fair
68%
Kiri
117 votes
7
— Good
68%
Point Pleasant
116 votes
6
— Fair
68%
Red Riding
102 votes
7
— Good
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch