trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
crazybob1215
VIP
3
2
followers
New York
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
Rated At
2024-01-01T00:00:00Z
2024-12-31T23:59:59Z
35
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
86%
Spirited Away
23,943 votes
8
— Great
85%
Interstellar
72,483 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Dune: Part Two
17,252 votes
9
— Superb
81%
They Shall Not Grow Old
2,051 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Oppenheimer
21,305 votes
8
— Great
80%
Lawrence of Arabia
4,181 votes
9
— Superb
80%
Mobile Suit Gundam: The Origin III - Dawn of Rebellion
64 votes
9
— Superb
79%
Edge of Tomorrow
39,114 votes
8
— Great
78%
Mobile Suit Gundam: The Origin V: Clash at Loum
58 votes
8
— Great
78%
Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red Comet
63 votes
9
— Superb
78%
Secondhand Lions
1,489 votes
8
— Great
77%
Mobile Suit Gundam: The Origin II - Artesia's Sorrow
65 votes
8
— Great
77%
Arrival
56,631 votes
9
— Superb
77%
Glory
2,327 votes
9
— Superb
76%
Restrepo
966 votes
8
— Great
75%
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed Casval
84 votes
8
— Great
75%
The Ministry of Ungentlemanly Warfare
3,991 votes
9
— Superb
75%
Mobile Suit Gundam: The Origin IV – Eve of Destiny
61 votes
8
— Great
74%
Bullet Train
18,223 votes
9
— Superb
74%
Land of Bad
3,772 votes
5
— Meh
74%
Zero Dark Thirty
9,449 votes
8
— Great
74%
Den of Thieves
9,600 votes
7
— Good
74%
The Report
2,365 votes
8
— Great
73%
Dr. No
6,370 votes
6
— Fair
72%
Glass Onion: A Knives Out Mystery
15,478 votes
9
— Superb
72%
The Fall Guy
6,507 votes
8
— Great
71%
Down Periscope
1,182 votes
7
— Good
71%
Doctor Strange in the Multiverse of Madness
21,478 votes
7
— Good
71%
The Pentagon Wars
222 votes
7
— Good
70%
Red Tails
1,411 votes
5
— Meh
69%
Godzilla x Kong: The New Empire
7,382 votes
6
— Fair
69%
Civil War
6,415 votes
6
— Fair
68%
Days of Thunder
2,728 votes
8
— Great
68%
Goblin Slayer -Goblin's Crown-
451 votes
6
— Fair
63%
Argylle
5,982 votes
5
— Meh
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2024-01-01T00:00:00Z2024-12-31T23:59:59Z