trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Cristi G
VIP
OG
12
19
followers
Amsterdam, Netherlands
38
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
Rated At
2023-01-01T00:00:00Z
2023-12-31T23:59:59Z
77
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
86%
Dark
17,217 votes
8
— Great
80%
Loki
15,864 votes
7
— Good
80%
Sex Education
13,782 votes
7
— Good
85%
The X-Files
12,181 votes
7
— Good
84%
Mindhunter
12,216 votes
7
— Good
86%
Ted Lasso
12,006 votes
6
— Fair
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,284 votes
5
— Meh
85%
Buffy the Vampire Slayer
9,140 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Moon Knight
9,690 votes
6
— Fair
86%
Succession
8,376 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Hawkeye
8,205 votes
6
— Fair
83%
The Crown
7,252 votes
7
— Good
81%
Barry
6,145 votes
9
— Superb
76%
Russian Doll
5,726 votes
9
— Superb
58%
She-Hulk: Attorney at Law
5,888 votes
6
— Fair
75%
Star Trek: Picard
5,078 votes
7
— Good
84%
Atlanta
4,705 votes
9
— Superb
87%
The Shield
4,405 votes
8
— Great
64%
Ms. Marvel
5,135 votes
6
— Fair
79%
BEEF
4,090 votes
8
— Great
80%
Angel
3,835 votes
8
— Great
73%
1899
3,684 votes
6
— Fair
80%
Black Bird
3,141 votes
8
— Great
58%
Secret Invasion
3,629 votes
5
— Meh
77%
The Fall of the House of Usher
3,131 votes
6
— Fair
74%
Servant
2,393 votes
6
— Fair
79%
The Great
1,987 votes
8
— Great
68%
Guillermo del Toro's Cabinet of Curiosities
1,949 votes
6
— Fair
80%
Party Down
1,760 votes
9
— Superb
74%
The Nevers
1,425 votes
6
— Fair
74%
The Dropout
1,310 votes
7
— Good
80%
Reservation Dogs
1,198 votes
9
— Superb
75%
Patrick Melrose
1,231 votes
6
— Fair
82%
The Rehearsal
1,164 votes
8
— Great
68%
Miracle Workers
1,271 votes
7
— Good
80%
Ghosts
1,130 votes
8
— Great
71%
The Afterparty
1,163 votes
6
— Fair
73%
Mrs. Davis
844 votes
8
— Great
75%
The English
818 votes
7
— Good
84%
How To with John Wilson
741 votes
9
— Superb
81%
This Is Going to Hurt
688 votes
9
— Superb
71%
Justified: City Primeval
723 votes
7
— Good
68%
Landscapers
735 votes
6
— Fair
70%
Human Resources
654 votes
7
— Good
69%
Platonic
654 votes
6
— Fair
75%
The Other Two
561 votes
8
— Great
67%
Inside Amy Schumer
597 votes
8
— Great
74%
Minx
534 votes
6
— Fair
85%
Adventure Time: Distant Lands
493 votes
8
— Great
74%
Fleishman Is in Trouble
526 votes
8
— Great
74%
Breeders
470 votes
7
— Good
78%
The Durrells
436 votes
7
— Good
73%
Starstruck
378 votes
7
— Good
61%
Full Circle
387 votes
6
— Fair
66%
Lucky Hank
365 votes
6
— Fair
73%
State of the Union
315 votes
7
— Good
85%
The Civil War
282 votes
8
— Great
66%
Dead Ringers
324 votes
7
— Good
72%
Sherwood
289 votes
7
— Good
74%
Lodge 49
283 votes
9
— Superb
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2023-01-01T00:00:00Z2023-12-31T23:59:59Z