Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Darilara
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
160
movies
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
69%
Space Jam
9,668 votes
6
— Fair
80%
A Dog's Purpose
9,626 votes
7
— Good
60%
Hellboy
9,599 votes
6
— Fair
71%
Hellboy II: The Golden Army
9,563 votes
7
— Good
69%
Blade II
9,549 votes
7
— Good
78%
The Wizard of Oz
9,523 votes
7
— Good
79%
Big Fish
9,496 votes
7
— Good
57%
Ghost Rider
9,412 votes
5
— Meh
71%
Ghostbusters II
9,087 votes
7
— Good
75%
The Age of Adaline
9,056 votes
7
— Good
67%
47 Ronin
8,958 votes
7
— Good
73%
Peter Pan
8,893 votes
6
— Fair
73%
Sleepy Hollow
8,758 votes
6
— Fair
64%
Lara Croft: Tomb Raider
8,617 votes
7
— Good
63%
Percy Jackson: Sea of Monsters
8,557 votes
6
— Fair
73%
Elemental
8,500 votes
7
— Good
74%
Alice in Wonderland
8,452 votes
6
— Fair
74%
Hocus Pocus
8,425 votes
5
— Meh
63%
Shazam! Fury of the Gods
8,410 votes
6
— Fair
68%
The Chronicles of Narnia: Prince Caspian
8,399 votes
6
— Fair
69%
Underworld: Awakening
8,210 votes
6
— Fair
72%
Pinocchio
8,191 votes
6
— Fair
70%
Underworld: Evolution
8,088 votes
7
— Good
56%
Batman Forever
8,080 votes
6
— Fair
72%
Hook
8,003 votes
6
— Fair
76%
The NeverEnding Story
7,357 votes
8
— Great
59%
Monster Hunter
7,356 votes
7
— Good
65%
The Sorcerer's Apprentice
7,348 votes
7
— Good
67%
Damsel
7,004 votes
7
— Good
71%
Vanilla Sky
6,999 votes
6
— Fair
62%
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
6,920 votes
6
— Fair
69%
Dumbo
6,787 votes
7
— Good
77%
The Crow
6,721 votes
7
— Good
64%
The League of Extraordinary Gentlemen
6,667 votes
6
— Fair
69%
Underworld: Rise of the Lycans
6,595 votes
7
— Good
73%
Ghost
6,265 votes
7
— Good
74%
Meet Joe Black
6,060 votes
6
— Fair
75%
Perfume: The Story of a Murderer
6,032 votes
7
— Good
51%
Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,792 votes
5
— Meh
55%
Aliens vs Predator: Requiem
5,567 votes
7
— Good
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch