Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Dylan C.
3
Followers
3
Following
Rouen, France
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Romance
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
92
movies
Romance
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
65%
That Awkward Moment
3,949 votes
3
— Bad
65%
That Awkward Moment
3,949 votes
3
— Bad
69%
Seeking a Friend for the End of the World
3,796 votes
7
— Good
65%
27 Dresses
3,827 votes
3
— Bad
70%
About a Boy
3,358 votes
7
— Good
71%
Revolutionary Road
3,044 votes
8
— Great
60%
Couples Retreat
3,276 votes
3
— Bad
61%
Valentine's Day
3,127 votes
2
— Terrible
71%
Julie & Julia
2,778 votes
7
— Good
63%
Sex and the City
2,805 votes
4
— Poor
76%
From Up on Poppy Hill
2,381 votes
7
— Good
71%
Water for Elephants
2,450 votes
7
— Good
74%
A Single Man
2,067 votes
8
— Great
77%
Amour
1,803 votes
7
— Good
62%
To Rome with Love
1,677 votes
7
— Good
71%
Whatever Works
1,474 votes
7
— Good
73%
Rust and Bone
1,388 votes
8
— Great
75%
The Spanish Apartment
765 votes
8
— Great
68%
Heartbreaker
773 votes
4
— Poor
66%
Samba
746 votes
6
— Fair
64%
The Love Punch
745 votes
3
— Bad
71%
Fire Island
692 votes
7
— Good
60%
You Will Meet a Tall Dark Stranger
747 votes
6
— Fair
60%
New York, I Love You
702 votes
3
— Bad
71%
Jack and the Cuckoo-Clock Heart
609 votes
7
— Good
82%
The Count of Monte-Cristo
454 votes
8
— Great
69%
Rolling to You
497 votes
7
— Good
63%
Serial (Bad) Weddings 3
463 votes
5
— Meh
71%
My King
371 votes
7
— Good
70%
I Am Jonas
340 votes
8
— Great
65%
Wedding Unplanned
336 votes
6
— Fair
72%
Promise at Dawn
187 votes
6
— Fair
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch