trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Diego Chavez
0
followers
Medellín, Colombia
27
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
346
movies
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
59%
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer
11,744 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Blood Diamond
11,477 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Terminator 3: Rise of the Machines
11,467 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Terminator Salvation
11,345 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Flash
11,329 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Taken 2
11,191 votes
10
— Totally Ninja!
57%
Morbius
10,891 votes
7
— Good
61%
F9
10,890 votes
8
— Great
68%
The Mummy Returns
10,541 votes
10
— Totally Ninja!
70%
King Kong
10,495 votes
5
— Meh
63%
Battleship
10,478 votes
4
— Poor
73%
Rush Hour
10,460 votes
10
— Totally Ninja!
71%
CHiPS
10,406 votes
9
— Superb
76%
Rise of the Guardians
10,199 votes
10
— Totally Ninja!
55%
After Earth
10,127 votes
9
— Superb
65%
Taken 3
10,079 votes
4
— Poor
69%
The Gray Man
9,918 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Jumper
9,887 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Transporter
9,839 votes
10
— Totally Ninja!
69%
White House Down
9,836 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Greenland
9,681 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Hulk
9,442 votes
8
— Great
69%
National Treasure: Book of Secrets
9,442 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Hansel & Gretel: Witch Hunters
9,330 votes
9
— Superb
74%
Creed II
9,283 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Need for Speed
9,246 votes
7
— Good
57%
Ghost Rider
9,227 votes
10
— Totally Ninja!
62%
R.I.P.D.
8,938 votes
9
— Superb
75%
The Karate Kid
8,850 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Fast X
8,391 votes
9
— Superb
64%
The Karate Kid
8,318 votes
4
— Poor
63%
I Am Number Four
8,213 votes
7
— Good
63%
Shazam! Fury of the Gods
8,184 votes
10
— Totally Ninja!
55%
Daredevil
8,134 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Aquaman and the Lost Kingdom
8,082 votes
9
— Superb
62%
G.I. Joe: Retaliation
8,002 votes
9
— Superb
56%
Batman Forever
7,909 votes
7
— Good
65%
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian
7,838 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Rush Hour 2
7,743 votes
10
— Totally Ninja!
46%
Batman & Robin
7,513 votes
7
— Good
62%
G.I. Joe: The Rise of Cobra
7,406 votes
10
— Totally Ninja!
74%
True Lies
7,343 votes
8
— Great
63%
Shark Tale
7,263 votes
10
— Totally Ninja!
65%
The Sorcerer's Apprentice
7,250 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Blue Beetle
7,229 votes
10
— Totally Ninja!
61%
The First Purge
6,981 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Superman Returns
6,778 votes
7
— Good
71%
Twister
6,678 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Unknown
6,634 votes
10
— Totally Ninja!
59%
You Don't Mess with the Zohan
6,369 votes
8
— Great
59%
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor
6,352 votes
9
— Superb
67%
Transporter 2
6,319 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Lion King II: Simba's Pride
6,246 votes
10
— Totally Ninja!
64%
xXx
6,244 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Rush Hour 3
5,962 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Miss Congeniality
5,806 votes
8
— Great
58%
The Green Hornet
5,806 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Guns Akimbo
5,784 votes
8
— Great
59%
Godzilla
5,754 votes
9
— Superb
51%
Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,686 votes
4
— Poor
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup