Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
RoseLilies
1
Follower
4
Following
Toronto, Ontario
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
68
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
134,149 votes
8
— Great
79%
The Big Bang Theory
62,191 votes
8
— Great
91%
Chernobyl
27,204 votes
8
— Great
83%
Supernatural
25,398 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,879 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,691 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
23,122 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,881 votes
8
— Great
77%
Gotham
15,407 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,352 votes
8
— Great
85%
The Last of Us
14,497 votes
8
— Great
79%
Elementary
12,731 votes
8
— Great
79%
Grimm
10,476 votes
8
— Great
80%
Good Omens
7,119 votes
8
— Great
73%
The Strain
6,750 votes
8
— Great
83%
Star Wars: The Clone Wars
6,312 votes
8
— Great
76%
iZombie
6,557 votes
8
— Great
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,314 votes
8
— Great
77%
The Sandman
6,218 votes
8
— Great
79%
Warehouse 13
5,724 votes
8
— Great
77%
Foundation
5,499 votes
8
— Great
80%
Castlevania
5,295 votes
8
— Great
91%
Planet Earth
4,806 votes
8
— Great
73%
Sleepy Hollow
5,293 votes
8
— Great
70%
The Shannara Chronicles
4,225 votes
8
— Great
80%
Forever
3,936 votes
8
— Great
76%
Dark Matter
3,978 votes
8
— Great
77%
Haven
3,646 votes
8
— Great
81%
Kingdom
3,065 votes
8
— Great
77%
A Discovery of Witches
2,748 votes
8
— Great
77%
Reign
2,738 votes
8
— Great
69%
Dracula
2,731 votes
8
— Great
80%
The Dragon Prince
2,066 votes
8
— Great
74%
Numb3rs
2,003 votes
8
— Great
73%
Salem
1,975 votes
8
— Great
79%
Queen Charlotte: A Bridgerton Story
1,784 votes
8
— Great
78%
Being Human
1,588 votes
8
— Great
70%
Outer Range
1,489 votes
8
— Great
74%
Goblin Slayer
1,242 votes
8
— Great
74%
Lockwood & Co.
1,133 votes
8
— Great
77%
Log Horizon
1,085 votes
8
— Great
69%
Emerald City
1,037 votes
8
— Great
78%
Aggretsuko
902 votes
8
— Great
65%
Helstrom
822 votes
8
— Great
77%
The Ancient Magus' Bride
728 votes
8
— Great
70%
The Outpost
749 votes
8
— Great
73%
God Friended Me
579 votes
8
— Great
59%
The War of the Worlds
637 votes
8
— Great
68%
The Imperfects
549 votes
8
— Great
74%
Sanditon
427 votes
8
— Great
76%
Les Misérables
362 votes
8
— Great
77%
Vision of Escaflowne
330 votes
8
— Great
71%
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Sword Oratoria
336 votes
8
— Great
71%
Belgravia
305 votes
8
— Great
71%
Vienna Blood
300 votes
8
— Great
57%
Bill Nye Saves the World
255 votes
8
— Great
60%
Picnic at Hanging Rock
184 votes
8
— Great
73%
Dark Matters: Twisted But True
118 votes
8
— Great
73%
Aggressive Retsuko
81 votes
8
— Great
70%
History's Greatest Mysteries
81 votes
8
— Great
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch