Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Damien West
2
Followers
1
Following
Berlin
99
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
41
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
77%
Arrival
57,797 votes
7
— Good
81%
The Martian
52,869 votes
7
— Good
79%
Thor: Ragnarok
49,911 votes
7
— Good
79%
Moana
49,765 votes
7
— Good
76%
Fantastic Beasts and Where to Find Them
47,058 votes
7
— Good
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,841 votes
7
— Good
70%
Venom
34,387 votes
7
— Good
72%
Aquaman
32,003 votes
7
— Good
72%
Ant-Man and the Wasp
30,593 votes
7
— Good
75%
Star Trek Beyond
26,785 votes
7
— Good
72%
Tenet
26,258 votes
7
— Good
72%
10 Cloverfield Lane
24,938 votes
7
— Good
75%
Sicario
24,382 votes
7
— Good
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,707 votes
7
— Good
62%
Ghostbusters
22,656 votes
7
— Good
64%
Thor: Love and Thunder
18,716 votes
7
— Good
74%
No Time to Die
18,429 votes
7
— Good
69%
Ocean's Eight
17,105 votes
7
— Good
61%
The Matrix Resurrections
16,777 votes
7
— Good
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,717 votes
7
— Good
74%
The Super Mario Bros. Movie
16,370 votes
7
— Good
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,852 votes
7
— Good
68%
Terminator: Dark Fate
14,915 votes
7
— Good
70%
Bad Boys for Life
14,636 votes
7
— Good
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,586 votes
7
— Good
70%
Enola Holmes
11,909 votes
7
— Good
61%
F9
11,096 votes
7
— Good
71%
Tag
10,519 votes
7
— Good
75%
Molly's Game
9,994 votes
7
— Good
68%
Godzilla x Kong: The New Empire
9,199 votes
7
— Good
69%
Burnt
7,317 votes
7
— Good
73%
A Goofy Movie
3,496 votes
7
— Good
68%
Luther: The Fallen Sun
3,365 votes
7
— Good
72%
The Thirteenth Floor
2,694 votes
7
— Good
68%
Sleeping with Other People
2,680 votes
7
— Good
66%
Gringo
2,604 votes
7
— Good
56%
High-Rise
2,374 votes
7
— Good
59%
Mute
2,316 votes
7
— Good
73%
Teen Titans Go! To the Movies
2,207 votes
7
— Good
64%
How to Talk to Girls at Parties
887 votes
7
— Good
60%
Moonwalkers
743 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch