Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
ESPNage117
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
452
shows
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
6
7
8
85%
The Marvelous Mrs. Maisel
4,967 votes
9
— Superb
77%
The Sinner
4,954 votes
7
— Good
79%
Scandal
4,831 votes
8
— Great
84%
Atlanta
4,830 votes
10
— Totally Ninja!
79%
The Night Manager
4,817 votes
8
— Great
77%
12 Monkeys
4,707 votes
8
— Great
72%
Elite
4,692 votes
9
— Superb
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,669 votes
7
— Good
71%
The Last Man on Earth
4,523 votes
7
— Good
80%
Sharp Objects
4,510 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Shield
4,479 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Midnight Mass
4,452 votes
8
— Great
81%
Star Trek
4,432 votes
8
— Great
78%
Nikita
4,367 votes
8
— Great
79%
BEEF
4,357 votes
8
— Great
74%
Maniac
4,295 votes
7
— Good
83%
Louie
4,267 votes
8
— Great
83%
Halt and Catch Fire
4,247 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dollhouse
4,175 votes
9
— Superb
78%
Master of None
4,147 votes
9
— Superb
79%
Torchwood
3,985 votes
9
— Superb
73%
Sex and the City
3,941 votes
8
— Great
81%
Leverage
3,933 votes
9
— Superb
77%
The O.C.
3,925 votes
9
— Superb
80%
American Crime Story
3,886 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Angel
3,884 votes
8
— Great
58%
Secret Invasion
3,797 votes
6
— Fair
71%
Quantico
3,781 votes
6
— Fair
86%
When They See Us
3,675 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Haven
3,647 votes
8
— Great
82%
Unbelievable
3,571 votes
9
— Superb
80%
Jane the Virgin
3,470 votes
9
— Superb
79%
Narcos: Mexico
3,387 votes
8
— Great
74%
Timeless
3,318 votes
9
— Superb
82%
Bosch
3,312 votes
8
— Great
78%
Jericho
3,299 votes
9
— Superb
73%
Colony
3,218 votes
7
— Good
70%
The Flight Attendant
3,125 votes
8
— Great
75%
Ballers
2,975 votes
7
— Good
77%
Lost Girl
2,920 votes
8
— Great
82%
The Knick
2,910 votes
9
— Superb
79%
Godless
2,876 votes
8
— Great
76%
GLOW
2,772 votes
8
— Great
86%
Friday Night Lights
2,768 votes
9
— Superb
77%
A Discovery of Witches
2,753 votes
7
— Good
68%
Marvel's Runaways
2,747 votes
7
— Good
79%
Happy Endings
2,745 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Dracula
2,734 votes
6
— Fair
75%
Wilfred
2,706 votes
7
— Good
82%
Normal People
2,663 votes
9
— Superb
75%
The Terror
2,583 votes
9
— Superb
73%
Awkward.
2,575 votes
8
— Great
75%
Mom
2,530 votes
7
— Good
76%
Covert Affairs
2,519 votes
8
— Great
78%
Empire
2,492 votes
7
— Good
73%
Castle Rock
2,486 votes
7
— Good
84%
M*A*S*H
2,446 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Black Lightning
2,445 votes
8
— Great
82%
Strike Back
2,421 votes
9
— Superb
72%
Lovecraft Country
2,414 votes
8
— Great
1
2
3
4
6
7
8
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch