trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
fatshotty
2
followers
Omicron Persei 8
37
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
1,174
movies
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
17
18
19
20
56%
Daphne & Velma
240 votes
10
— Totally Ninja!
57%
El Gringo
237 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Avenging Angelo
233 votes
10
— Totally Ninja!
56%
Undead
229 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Firewalker
229 votes
8
— Great
70%
The Program
229 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Uncommon Valor
227 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Dance with the Devil
226 votes
10
— Totally Ninja!
67%
The Big Brawl
225 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Seven Swords
224 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Flight of the Intruder
223 votes
10
— Totally Ninja!
71%
A Dirty Carnival
221 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Soldier Blue
220 votes
2
— Terrible
74%
Destry Rides Again
218 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Alien Hunter
216 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Cassandra Crossing
216 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Gotcha!
214 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Train Robbers
213 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Gold
210 votes
2
— Terrible
73%
Forever Strong
209 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Mark of Zorro
209 votes
10
— Totally Ninja!
61%
The Real McCoy
207 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Breathless
202 votes
10
— Totally Ninja!
64%
See Spot Run
201 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Kickboxer 2: The Road Back
199 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The In-Laws
198 votes
10
— Totally Ninja!
56%
The Barbarians
197 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Bomber
191 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Magnificent One
191 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Our Man Flint
191 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Vengeance
185 votes
10
— Totally Ninja!
61%
No Mercy
183 votes
10
— Totally Ninja!
64%
Criminal
182 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Wedlock
180 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Double Take
180 votes
10
— Totally Ninja!
53%
Maniac Cop 3: Badge of Silence
179 votes
10
— Totally Ninja!
74%
On the Job
178 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Gangster Land
178 votes
3
— Bad
65%
F.I.S.T.
177 votes
10
— Totally Ninja!
66%
The Dogs of War
176 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Highlander: The Search for Vengeance
173 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Amos & Andrew
173 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Assignment
172 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Aladdin
168 votes
10
— Totally Ninja!
54%
Ironclad 2: Battle for Blood
168 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Gun Shy
167 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Plunkett & MacLeane
165 votes
10
— Totally Ninja!
80%
To Hell and Back
165 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Sheena
165 votes
10
— Totally Ninja!
56%
The Art of War II: Betrayal
163 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Danger: Diabolik
161 votes
10
— Totally Ninja!
56%
Nightmare City
160 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Quicksilver
159 votes
10
— Totally Ninja!
63%
My Lucky Stars
158 votes
10
— Totally Ninja!
74%
The Young Lions
158 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Ring of the Nibelungs
155 votes
10
— Totally Ninja!
55%
Stormageddon
155 votes
10
— Totally Ninja!
70%
The Pope of Greenwich Village
154 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Michel Vaillant
153 votes
10
— Totally Ninja!
63%
The Big Bus
152 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
17
18
19
20
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup