Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Laura Rayner Smith
VIP
3
3
Followers
2
Following
Canberra
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
96
movies
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
60%
George of the Jungle
3,167 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Weird: The Al Yankovic Story
3,008 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams
2,799 votes
7
— Good
60%
The House Bunny
2,740 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Bo Burnham: Inside
2,722 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Bottoms
2,491 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Winnie the Pooh
2,474 votes
6
— Fair
67%
Ella Enchanted
2,278 votes
10
— Totally Ninja!
61%
Daddy Day Care
2,215 votes
6
— Fair
72%
Leo
2,183 votes
9
— Superb
61%
The Heartbreak Kid
2,055 votes
4
— Poor
67%
Muppets Most Wanted
2,003 votes
8
— Great
60%
Mean Girls
1,902 votes
8
— Great
62%
Family Switch
1,773 votes
7
— Good
67%
Chicken Run: Dawn of the Nugget
1,722 votes
6
— Fair
70%
Trolls Band Together
1,706 votes
7
— Good
61%
Candy Cane Lane
1,477 votes
9
— Superb
67%
D2: The Mighty Ducks
1,446 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Are You There God? It's Me, Margaret.
1,408 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Irish Wish
1,145 votes
7
— Good
66%
LEGO Star Wars Holiday Special
828 votes
7
— Good
71%
Keeping Mum
819 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Robots
807 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Something from Tiffany's
522 votes
5
— Meh
60%
Christmas with You
504 votes
8
— Great
61%
EXmas
483 votes
8
— Great
64%
The Brady Bunch Movie
463 votes
8
— Great
76%
The Court Jester
314 votes
9
— Superb
69%
An Unexpected Christmas
157 votes
6
— Fair
53%
Christmas on Mistletoe Farm
136 votes
6
— Fair
61%
Bit
124 votes
8
— Great
81%
Rowan Atkinson Live
113 votes
10
— Totally Ninja!
64%
A Cinderella Story: Starstruck
109 votes
9
— Superb
62%
Christmas at the Ranch
53 votes
8
— Great
64%
Looking for Her
49 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Da Kath & Kim Code
32 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch