trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
mrg
0
followers
Neverland
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
447
movies
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
5
6
7
8
67%
Kate
4,158 votes
7
— Good
67%
xXx: Return of Xander Cage
15,354 votes
5
— Meh
67%
Triple Frontier
7,241 votes
5
— Meh
66%
Taken 2
11,185 votes
6
— Fair
66%
#Alive
2,752 votes
5
— Meh
66%
6 Underground
11,455 votes
8
— Great
66%
Hardcore Henry
8,146 votes
6
— Fair
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,200 votes
6
— Fair
66%
The Expendables
12,740 votes
7
— Good
66%
Surrogates
5,557 votes
6
— Fair
66%
Johnny English Reborn
5,444 votes
5
— Meh
66%
Skyscraper
12,293 votes
7
— Good
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,336 votes
7
— Good
66%
The Last Witch Hunter
10,794 votes
6
— Fair
66%
The Wraith
947 votes
5
— Meh
66%
Godzilla
19,364 votes
5
— Meh
66%
Justice League
31,652 votes
7
— Good
66%
Need for Speed
9,240 votes
7
— Good
66%
Transformers: Dark of the Moon
15,099 votes
7
— Good
66%
The Substitute
493 votes
6
— Fair
66%
Rambo: Last Blood
8,724 votes
6
— Fair
66%
Dark Angel
444 votes
7
— Good
66%
Power Rangers
14,890 votes
7
— Good
66%
The Last Stand
5,091 votes
6
— Fair
66%
The Expendables 3
9,735 votes
5
— Meh
66%
Outlander
2,048 votes
5
— Meh
66%
Over the Top
1,811 votes
5
— Meh
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,287 votes
7
— Good
66%
The Escapist
361 votes
7
— Good
66%
Bloodshot
10,641 votes
6
— Fair
66%
Transformers: The Last Knight
19,127 votes
4
— Poor
66%
Total Recall
11,907 votes
7
— Good
66%
Coyote
69 votes
6
— Fair
66%
The Monuments Men
6,371 votes
5
— Meh
65%
Black Adam
14,130 votes
6
— Fair
65%
Day Shift
4,802 votes
6
— Fair
65%
The Incredible Hulk
22,466 votes
7
— Good
65%
San Andreas
15,638 votes
8
— Great
65%
Pain & Gain
8,261 votes
6
— Fair
65%
Gemini Man
12,215 votes
6
— Fair
65%
Tower Heist
5,345 votes
6
— Fair
65%
Coma
1,274 votes
5
— Meh
65%
Evolution
4,168 votes
6
— Fair
65%
Jumper
9,880 votes
6
— Fair
65%
The Sheriff and the Satellite Kid
210 votes
5
— Meh
65%
Baywatch
20,021 votes
7
— Good
65%
Hitman: Agent 47
8,992 votes
7
— Good
65%
Revenge
3,100 votes
7
— Good
65%
Jack the Giant Slayer
5,935 votes
4
— Poor
65%
The Dark Tower
16,673 votes
7
— Good
65%
The Lost City
10,542 votes
5
— Meh
65%
The Time Machine
3,379 votes
6
— Fair
65%
Murder Mystery
9,473 votes
5
— Meh
65%
First Knight
1,567 votes
5
— Meh
65%
Flying Swords of Dragon Gate
344 votes
6
— Fair
65%
Journey 2: The Mysterious Island
5,286 votes
6
— Fair
65%
300: Rise of an Empire
12,893 votes
7
— Good
65%
Eternals
19,165 votes
5
— Meh
65%
Jurassic Park III
12,147 votes
5
— Meh
65%
The Mother
3,152 votes
6
— Fair
1
2
3
5
6
7
8
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup