Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Greg Mitchell
0
Followers
0
Following
Canton, Michigan
60
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
93
movies
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
69%
Ride Along 2
6,186 votes
9
— Superb
64%
xXx
6,411 votes
10
— Totally Ninja!
58%
Meg 2: The Trench
6,703 votes
6
— Fair
63%
Point Break
6,309 votes
7
— Good
71%
No Escape
5,452 votes
6
— Fair
67%
Ride Along
5,542 votes
9
— Superb
67%
The Do-Over
5,144 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Marauders
3,906 votes
7
— Good
64%
Lift
4,000 votes
6
— Fair
60%
Hot Pursuit
3,825 votes
6
— Fair
68%
I Am Wrath
3,412 votes
9
— Superb
70%
Risen
3,360 votes
2
— Terrible
64%
Kill Command
3,182 votes
6
— Fair
56%
Paul Blart: Mall Cop 2
3,227 votes
6
— Fair
63%
Survivor
2,992 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Wolfs
2,718 votes
7
— Good
67%
Heist
2,628 votes
7
— Good
65%
Precious Cargo
2,330 votes
4
— Poor
61%
Big Game
2,225 votes
6
— Fair
46%
Left Behind
2,250 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Never Back Down: No Surrender
1,257 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Blood and Bone
1,091 votes
10
— Totally Ninja!
68%
SuperFly
1,054 votes
9
— Superb
58%
Breathe
976 votes
10
— Totally Ninja!
59%
Beta Test
838 votes
6
— Fair
62%
One More Shot
685 votes
6
— Fair
70%
All About the Benjamins
484 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Deep Cover
470 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Hard Way
465 votes
10
— Totally Ninja!
73%
In Too Deep
227 votes
10
— Totally Ninja!
59%
6 Ways to Die
122 votes
6
— Fair
69%
State Property
106 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch