Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Geoff
1
Follower
0
Following
Austin, Texas
47
Geoff
is watching
Harry Potter and the Philosopher's Stone
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Family
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
642
movies
Family
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
8
9
10
11
61%
3 Men and a Little Lady
689 votes
4
— Poor
75%
My Little Pony: Equestria Girls - Rainbow Rocks
613 votes
8
— Great
53%
Home Alone: The Holiday Heist
736 votes
2
— Terrible
58%
Tarzan & Jane
682 votes
1
— Weak Sauce :(
66%
Joseph: King of Dreams
619 votes
6
— Fair
74%
Auntie Edna
579 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Red Dog
573 votes
8
— Great
65%
Tom and Jerry: The Movie
612 votes
1
— Weak Sauce :(
66%
Ernest Saves Christmas
609 votes
3
— Bad
71%
The Muppets Take Manhattan
571 votes
8
— Great
60%
Red's Dream
615 votes
4
— Poor
63%
Pee-wee's Big Holiday
598 votes
8
— Great
64%
CJ7
591 votes
4
— Poor
66%
Herbie Rides Again
573 votes
8
— Great
74%
The Bad News Bears
525 votes
9
— Superb
68%
Homeward Bound II: Lost in San Francisco
551 votes
5
— Meh
33%
The Star Wars Holiday Special
818 votes
2
— Terrible
70%
Nativity!
530 votes
4
— Poor
71%
Sanjay's Super Team
522 votes
7
— Good
58%
The Ewok Adventure
584 votes
2
— Terrible
69%
Lamp Life
527 votes
8
— Great
72%
The Great Muppet Caper
511 votes
7
— Good
64%
I'll Be Home for Christmas
544 votes
2
— Terrible
74%
Old Yeller
500 votes
10
— Totally Ninja!
64%
The Jungle Book
536 votes
8
— Great
60%
Diary of a Wimpy Kid
552 votes
7
— Good
69%
Charlotte's Web
506 votes
7
— Good
70%
Mickey's Magical Christmas: Snowed in at the House of Mouse
501 votes
6
— Fair
65%
The Amazing Maurice
520 votes
7
— Good
66%
Muppets from Space
513 votes
6
— Fair
68%
Herbie Goes to Monte Carlo
500 votes
6
— Fair
65%
Ernest Scared Stupid
506 votes
1
— Weak Sauce :(
65%
Scrooge: A Christmas Carol
508 votes
3
— Bad
69%
A Cinderella Story: If the Shoe Fits
485 votes
5
— Meh
54%
Earwig and the Witch
523 votes
2
— Terrible
72%
Pokémon the Movie: The Power of Us
438 votes
7
— Good
70%
The Magician's Elephant
441 votes
6
— Fair
70%
Party Central
434 votes
6
— Fair
71%
My Little Pony: A New Generation
412 votes
9
— Superb
50%
The NeverEnding Story III
507 votes
2
— Terrible
64%
LEGO Star Wars Terrifying Tales
433 votes
10
— Totally Ninja!
56%
Ewoks: The Battle for Endor
460 votes
5
— Meh
71%
The Powerpuff Girls Movie
399 votes
6
— Fair
64%
Ernest Goes to Camp
407 votes
6
— Fair
64%
Herbie Goes Bananas
401 votes
4
— Poor
52%
Dr. Dolittle 3
451 votes
4
— Poor
70%
Glee: The Concert Movie
380 votes
6
— Fair
67%
The Toy
382 votes
1
— Weak Sauce :(
61%
Free Willy 3: The Rescue
402 votes
4
— Poor
65%
Buzz Lightyear of Star Command: The Adventure Begins
375 votes
5
— Meh
74%
White Fang
343 votes
8
— Great
72%
The Smurfs: A Christmas Carol
342 votes
7
— Good
62%
Ernest Goes to Jail
367 votes
1
— Weak Sauce :(
58%
Belle's Magical World
377 votes
1
— Weak Sauce :(
77%
The Music Man
316 votes
9
— Superb
53%
Stuart Little 3: Call of the Wild
385 votes
2
— Terrible
69%
Tom and Jerry: The Fast and the Furry
328 votes
7
— Good
62%
The Legend of Mor'du
347 votes
3
— Bad
76%
A Christmas Carol
300 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Prancer
312 votes
6
— Fair
1
2
3
8
9
10
11
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch