Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
MrPotatoBeard
16
Followers
17
Following
Ohio
51
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
1,356
movies
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
21
22
23
76%
Galaxy Quest
5,954 votes
7
— Good
76%
Beetlejuice
13,682 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Hangover
28,160 votes
9
— Superb
76%
Toy Story 4
16,960 votes
9
— Superb
76%
Dogma
6,853 votes
4
— Poor
76%
Smokey and the Bandit
2,005 votes
7
— Good
76%
This Is Spinal Tap
2,997 votes
8
— Great
76%
Kung Fu Panda
20,694 votes
7
— Good
76%
Ice Age
21,061 votes
7
— Good
76%
As Good as It Gets
5,558 votes
9
— Superb
76%
Sing 2
5,665 votes
7
— Good
76%
Good Morning, Vietnam
4,860 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Onward
12,022 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Terminal
12,917 votes
7
— Good
76%
Human Traffic
683 votes
10
— Totally Ninja!
76%
High Fidelity
3,785 votes
7
— Good
76%
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!
6,787 votes
8
— Great
76%
Cruella
14,547 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Beverly Hills Cop
8,494 votes
8
— Great
76%
Jerry Seinfeld: I'm Telling You for the Last Time
225 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Dirty Rotten Scoundrels
1,780 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Dazed and Confused
4,446 votes
7
— Good
76%
Kiss Kiss Bang Bang
5,942 votes
7
— Good
76%
Lifted
1,398 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Army of Darkness
6,126 votes
9
— Superb
76%
Pleasantville
2,923 votes
7
— Good
76%
Grosse Pointe Blank
2,098 votes
7
— Good
76%
The Birdcage
2,292 votes
9
— Superb
76%
Friday
3,988 votes
8
— Great
76%
Hercules
11,834 votes
7
— Good
76%
EverAfter
1,757 votes
7
— Good
76%
Big Trouble in Little China
5,366 votes
8
— Great
75%
Yellow Submarine
759 votes
8
— Great
75%
Fear and Loathing in Las Vegas
6,514 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Lost Boys
4,736 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Upside
3,882 votes
10
— Totally Ninja!
75%
SLC Punk
734 votes
9
— Superb
75%
Lethal Weapon 2
6,831 votes
7
— Good
75%
Superbad
15,241 votes
7
— Good
75%
Evil Dead II
5,367 votes
7
— Good
75%
The Bucket List
6,093 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Clue
4,073 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Finding Dory
30,746 votes
8
— Great
75%
Down by Law
786 votes
8
— Great
75%
Ron White: You Can't Fix Stupid
54 votes
9
— Superb
75%
Dave Chappelle: The Bird Revelation
781 votes
8
— Great
75%
To Wong Foo, Thanks for Everything! Julie Newmar
973 votes
8
— Great
75%
Dave Chappelle: The Closer
1,565 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Shrek 2
20,966 votes
6
— Fair
75%
A League of Their Own
2,806 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Gremlins
11,335 votes
7
— Good
75%
Saving Mr. Banks
5,664 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Toy Story of Terror!
2,568 votes
9
— Superb
75%
Partysaurus Rex
1,011 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Major League
1,906 votes
8
— Great
75%
Poor Things
9,752 votes
8
— Great
75%
The Book of Life
5,615 votes
8
— Great
75%
The Return of the Living Dead
1,903 votes
7
— Good
75%
Pollyanna
294 votes
8
— Great
75%
Pillow Talk
422 votes
7
— Good
1
2
3
4
21
22
23
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch