Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Hadley Dawson
VIP
2
0
Followers
0
Following
Republic, Missouri
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
365
movies
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
7
68%
Here Comes the Boom
3,060 votes
4
— Poor
64%
Haunted Mansion
3,109 votes
5
— Meh
67%
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day
3,036 votes
3
— Bad
74%
Ruby Sparks
2,775 votes
3
— Bad
75%
The Hundred-Foot Journey
2,750 votes
8
— Great
70%
Dumb Money
2,838 votes
7
— Good
65%
See How They Run
2,909 votes
1
— Weak Sauce :(
68%
The Boss Baby: Family Business
2,706 votes
5
— Meh
71%
Can You Ever Forgive Me?
2,615 votes
6
— Fair
76%
Almost Christmas
2,483 votes
8
— Great
63%
The Five-Year Engagement
2,680 votes
8
— Great
66%
To All the Boys: P.S. I Still Love You
2,631 votes
7
— Good
69%
Happiest Season
2,537 votes
6
— Fair
74%
The Best Exotic Marigold Hotel
2,435 votes
8
— Great
65%
The School for Good and Evil
2,599 votes
4
— Poor
70%
Bottoms
2,464 votes
8
— Great
67%
Second Act
2,498 votes
6
— Fair
67%
Annie
2,488 votes
5
— Meh
72%
The Half of It
2,390 votes
8
— Great
69%
Lady and the Tramp
2,430 votes
7
— Good
76%
The Birdcage
2,293 votes
10
— Totally Ninja!
71%
August: Osage County
2,298 votes
9
— Superb
71%
Book Club
2,303 votes
5
— Meh
67%
Strays
2,344 votes
6
— Fair
67%
Morning Glory
2,305 votes
3
— Bad
73%
Teen Titans Go! To the Movies
2,207 votes
8
— Great
74%
Red, White & Royal Blue
2,114 votes
6
— Fair
62%
New Year's Eve
2,235 votes
8
— Great
70%
Enough Said
2,064 votes
5
— Meh
67%
Sherlock Gnomes
2,098 votes
4
— Poor
51%
Super Mario Bros.
2,409 votes
1
— Weak Sauce :(
64%
The Addams Family 2
2,135 votes
4
— Poor
68%
Late Night
2,037 votes
4
— Poor
62%
Failure to Launch
2,068 votes
3
— Bad
70%
Dumplin'
1,919 votes
7
— Good
64%
Our Idiot Brother
1,960 votes
6
— Fair
76%
EverAfter
1,757 votes
6
— Fair
67%
The Lady in the Van
1,827 votes
6
— Fair
68%
To All the Boys: Always and Forever
1,798 votes
7
— Good
60%
Mean Girls
1,873 votes
3
— Bad
67%
Joy Ride
1,753 votes
2
— Terrible
69%
The Second Best Exotic Marigold Hotel
1,709 votes
5
— Meh
62%
Family Switch
1,762 votes
5
— Meh
64%
Little
1,737 votes
7
— Good
64%
Assassination Nation
1,719 votes
9
— Superb
71%
PAW Patrol: The Movie
1,551 votes
7
— Good
77%
Marcel the Shell with Shoes On
1,473 votes
9
— Superb
61%
Arthur
1,636 votes
6
— Fair
66%
Monte Carlo
1,564 votes
4
— Poor
60%
A Family Affair
1,642 votes
6
— Fair
64%
You Again
1,565 votes
2
— Terrible
72%
Wicked Little Letters
1,437 votes
8
— Great
70%
Hello, My Name Is Doris
1,451 votes
5
— Meh
58%
How Do You Know
1,595 votes
5
— Meh
74%
Middle School: The Worst Years of My Life
1,394 votes
6
— Fair
73%
Are You There God? It's Me, Margaret.
1,398 votes
6
— Fair
62%
The Guilt Trip
1,491 votes
7
— Good
64%
Ruby Gillman, Teenage Kraken
1,464 votes
5
— Meh
66%
A Long Way Down
1,436 votes
7
— Good
69%
Peter Rabbit 2: The Runaway
1,377 votes
5
— Meh
1
2
3
4
5
6
7
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch