Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Henrik Bille
VIP
12
0
Followers
2
Following
Denmark
46
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
31
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
78%
Avatar
61,395 votes
8
— Great
77%
Arrival
57,797 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
54,523 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
47,034 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
46,053 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Dune
38,244 votes
9
— Superb
82%
The Truman Show
29,710 votes
9
— Superb
80%
Blade Runner
27,714 votes
8
— Great
81%
Top Gun: Maverick
26,100 votes
9
— Superb
72%
Jason Bourne
25,166 votes
8
— Great
80%
The Bourne Identity
22,863 votes
9
— Superb
83%
Dune: Part Two
19,937 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Avatar: The Way of Water
19,671 votes
8
— Great
79%
The Bourne Ultimatum
18,544 votes
9
— Superb
78%
The Bourne Supremacy
17,798 votes
9
— Superb
68%
The Bourne Legacy
12,395 votes
8
— Great
67%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,619 votes
8
— Great
81%
Deadpool & Wolverine
10,064 votes
8
— Great
66%
No Hard Feelings
9,277 votes
8
— Great
74%
Mrs. Doubtfire
9,231 votes
9
— Superb
77%
Contact
8,953 votes
8
— Great
76%
Beverly Hills Cop
8,497 votes
8
— Great
66%
Transformers: Rise of the Beasts
8,285 votes
8
— Great
78%
A Man Called Otto
8,082 votes
10
— Totally Ninja!
76%
The Whale
8,045 votes
8
— Great
66%
Ghostbusters: Frozen Empire
7,632 votes
7
— Good
64%
Heart of Stone
4,197 votes
8
— Great
79%
A Man Called Ove
2,328 votes
9
— Superb
80%
The Greatest Night in Pop
763 votes
9
— Superb
66%
Catherine Called Birdy
397 votes
8
— Great
61%
Hygge!
16 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch