trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Huggibear5
VIP
EP
4
0
followers
Randolph, Vermont
57
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
Rated At
2024-01-01T00:00:00Z
2024-12-31T23:59:59Z
66
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
77%
The Night of the Hunter
1,608 votes
7
— Good
77%
In a Lonely Place
658 votes
7
— Good
78%
Elevator to the Gallows
452 votes
8
— Great
74%
Three Wise Men and a Baby
179 votes
8
— Great
68%
The Pilgrim
104 votes
7
— Good
71%
Easter Under Wraps
103 votes
7
— Good
75%
November Christmas
89 votes
9
— Superb
78%
I Love You Again
62 votes
8
— Great
78%
A Season for Miracles
57 votes
7
— Good
72%
Cast a Dark Shadow
38 votes
7
— Good
61%
Jam Session
16 votes
7
— Good
64%
The Daniel Tiger Movie: Won't You Be Our Neighbor?
12 votes
6
— Fair
64%
Return to Glennascaul: A Story That Is Told in Dublin
9 votes
6
— Fair
70%
Seasin's Greetinks!
7 votes
7
— Good
65%
Alice in Movieland
7 votes
6
— Fair
64%
Robin Hood-Winked
7 votes
7
— Good
70%
A Clean Shaven Man
6 votes
8
— Great
45%
The Wonderful World of Tupperware
6 votes
6
— Fair
65%
Brotherly Love
6 votes
7
— Good
68%
Swing High
5 votes
7
— Good
50%
More Dangerous Than Dynamite
4 votes
6
— Fair
63%
Fisticuffs
3 votes
6
— Fair
46%
Canadian Carnival
3 votes
6
— Fair
53%
Double Exposure
3 votes
6
— Fair
66%
Buried Loot
3 votes
7
— Good
66%
Why Did I Fall for Abner?
3 votes
7
— Good
50%
Sitka and Juneau: 'A Tale of Two Cities'
2 votes
6
— Fair
65%
The Magician's Daughter
2 votes
7
— Good
55%
Swingin’ at the Séance
2 votes
6
— Fair
50%
This Is the Bowery
2 votes
6
— Fair
70%
Over the Seas to Belfast
2 votes
6
— Fair
55%
Modern Guatemala City
2 votes
6
— Fair
65%
Seeing El Salvador
2 votes
7
— Good
70%
Glimpses of Old England
2 votes
6
— Fair
60%
Gang Boy
2 votes
6
— Fair
60%
Glacier Park and Waterton Lakes
2 votes
7
— Good
55%
Pipe Dreams
2 votes
6
— Fair
55%
Did'ja Know?
2 votes
6
— Fair
65%
So You Want to Be a Gambler
2 votes
6
— Fair
75%
Paradise for Three
2 votes
8
— Great
60%
Further Prophecies of Nostradamus
1 vote
6
— Fair
60%
I'm Much Obliged
1 vote
6
— Fair
70%
Nostradamus
1 vote
7
— Good
60%
Farm Hands
1 vote
6
— Fair
70%
Forgotten Treasure
1 vote
7
— Good
80%
The First Swallow
1 vote
8
— Great
60%
Quaint Quebec
1 vote
6
— Fair
70%
One Mother's Family
1 vote
7
— Good
60%
Main Street Follies
1 vote
6
— Fair
70%
Jammin' in the Panoram
1 vote
7
— Good
70%
King for a Day
1 vote
7
— Good
60%
The Song of Fame
1 vote
6
— Fair
70%
The Story That Couldn't Be Printed
1 vote
7
— Good
60%
Practical Jokers
1 vote
6
— Fair
70%
Bubbling Troubles
1 vote
7
— Good
80%
Diamond Demon
1 vote
8
— Great
70%
The Little Archer
1 vote
7
— Good
70%
Angel of Mercy
1 vote
7
— Good
60%
Valiant Venezuela
1 vote
6
— Fair
70%
Beautiful Brazil
1 vote
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2024-01-01T00:00:00Z2024-12-31T23:59:59Z