Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Hyouzan
0
Followers
0
Following
Tokyo
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
63
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
89%
Game of Thrones
134,149 votes
5
— Meh
89%
Sherlock
48,085 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
27,424 votes
9
— Superb
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,878 votes
8
— Great
84%
Marvel's Daredevil
23,122 votes
9
— Superb
77%
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
20,342 votes
6
— Fair
78%
The Witcher
20,095 votes
5
— Meh
84%
The Queen's Gambit
18,880 votes
8
— Great
80%
Lucifer
17,401 votes
7
— Good
92%
The Wire
15,960 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Narcos
15,283 votes
8
— Great
88%
Battlestar Galactica
14,351 votes
9
— Superb
82%
The Good Place
14,244 votes
9
— Superb
80%
Sex Education
14,152 votes
8
— Great
85%
The Expanse
13,381 votes
7
— Good
86%
Ted Lasso
12,630 votes
9
— Superb
83%
Orphan Black
12,501 votes
7
— Good
90%
Arcane
11,614 votes
9
— Superb
84%
Spartacus
11,573 votes
9
— Superb
78%
Altered Carbon
11,473 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
11,130 votes
8
— Great
82%
Criminal Minds
9,476 votes
7
— Good
70%
Marvel's Luke Cage
9,416 votes
6
— Fair
84%
Downton Abbey
7,866 votes
6
— Fair
61%
Marvel's Iron Fist
8,970 votes
6
— Fair
85%
Rome
6,955 votes
8
— Great
82%
Outlander
7,081 votes
7
— Good
80%
Cobra Kai
6,954 votes
8
— Great
77%
Marvel's Agent Carter
7,034 votes
6
— Fair
76%
iZombie
6,557 votes
7
— Good
79%
Alice in Borderland
5,768 votes
6
— Fair
80%
Castlevania
5,295 votes
7
— Good
77%
Bridgerton
5,334 votes
7
— Good
75%
Shadow and Bone
4,976 votes
5
— Meh
74%
Locke & Key
4,941 votes
6
— Fair
71%
The Wheel of Time
4,618 votes
8
— Great
76%
Midnight Mass
4,448 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,911 votes
7
— Good
69%
Emily in Paris
3,224 votes
6
— Fair
79%
The Tudors
3,026 votes
6
— Fair
74%
Warrior Nun
2,928 votes
7
— Good
71%
Fate: The Winx Saga
2,905 votes
6
— Fair
72%
Archive 81
2,065 votes
6
— Fair
69%
Inventing Anna
2,011 votes
7
— Good
80%
My Name
1,778 votes
6
— Fair
70%
Salvation
1,769 votes
6
— Fair
80%
Crazy Ex-Girlfriend
1,651 votes
5
— Meh
83%
The Glory
1,528 votes
9
— Superb
70%
Clickbait
1,545 votes
9
— Superb
72%
Bitten
1,460 votes
6
— Fair
73%
The Recruit
1,417 votes
7
— Good
76%
Dynasty
1,291 votes
6
— Fair
74%
Lockwood & Co.
1,133 votes
7
— Good
64%
Wu Assassins
913 votes
6
— Fair
68%
XO, Kitty
697 votes
8
— Great
66%
WHAT / IF
616 votes
9
— Superb
68%
The Imperfects
549 votes
6
— Fair
63%
The Letter for the King
506 votes
5
— Meh
75%
Celebrity
323 votes
8
— Great
74%
The Baby-Sitters Club
313 votes
8
— Great
1
2
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch