Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
imacnut5
0
Followers
1
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
176
movies
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
81%
The Apartment
3,089 votes
9
— Superb
69%
The Good Nurse
3,014 votes
6
— Fair
59%
Deep Water
2,959 votes
2
— Terrible
65%
The Many Saints of Newark
2,952 votes
5
— Meh
70%
Paterson
2,810 votes
4
— Poor
65%
The School for Good and Evil
2,612 votes
7
— Good
66%
What Lies Beneath
2,559 votes
6
— Fair
71%
The Wizard of Lies
2,350 votes
5
— Meh
71%
Book Club
2,309 votes
7
— Good
78%
The Color Purple
2,307 votes
7
— Good
68%
Unforgettable
2,278 votes
6
— Fair
69%
Sharper
2,135 votes
7
— Good
78%
Rebecca
2,105 votes
7
— Good
75%
Professor Marston and the Wonder Women
2,073 votes
7
— Good
73%
Brain on Fire
1,840 votes
6
— Fair
74%
All of Us Strangers
1,794 votes
7
— Good
76%
Goodbye Christopher Robin
1,689 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Below Her Mouth
1,647 votes
7
— Good
75%
American Underdog
1,626 votes
8
— Great
63%
On the Line
1,303 votes
6
— Fair
69%
Swan Song
1,286 votes
7
— Good
80%
I Can Only Imagine
1,237 votes
8
— Great
74%
Please Stand By
1,236 votes
8
— Great
58%
Dual
1,200 votes
5
— Meh
72%
Living
1,188 votes
8
— Great
63%
The Marsh King's Daughter
1,180 votes
5
— Meh
72%
A Good Person
1,165 votes
8
— Great
73%
Cha Cha Real Smooth
1,138 votes
9
— Superb
55%
Bokeh
1,130 votes
6
— Fair
63%
Intruders
1,080 votes
5
— Meh
59%
The Punisher
980 votes
4
— Poor
67%
The Catcher Was a Spy
971 votes
6
— Fair
67%
A Christmas Story Christmas
926 votes
7
— Good
67%
The Meddler
860 votes
8
— Great
61%
Resurrection
713 votes
2
— Terrible
72%
Troop Zero
705 votes
8
— Great
62%
The Last Five Years
601 votes
6
— Fair
67%
Brian and Charles
484 votes
7
— Good
70%
Blind
442 votes
6
— Fair
54%
The Immaculate Room
437 votes
5
— Meh
56%
The Estate
428 votes
7
— Good
67%
American Violence
337 votes
6
— Fair
65%
A Kid Like Jake
288 votes
7
— Good
72%
Bully
247 votes
8
— Great
64%
National Champions
244 votes
4
— Poor
56%
Disappearance at Clifton Hill
211 votes
3
— Bad
73%
Reba McEntire's The Hammer
198 votes
8
— Great
55%
The Adults
183 votes
4
— Poor
57%
Collide
166 votes
4
— Poor
67%
I Like Movies
163 votes
7
— Good
54%
Blank
141 votes
3
— Bad
63%
Joyride
133 votes
7
— Good
57%
The Trial of the Incredible Hulk
103 votes
4
— Poor
74%
Cloudburst
97 votes
8
— Great
51%
Roe v. Wade
59 votes
4
— Poor
50%
Superior
31 votes
3
— Bad
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch