trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
IrishStevo
VIP
EP
6
56
followers
East Bay
49
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
Rated At
2020-01-01T00:00:00Z
2020-12-31T23:59:59Z
196
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
92%
Breaking Bad
97,155 votes
9
— Superb
92%
The Wire
15,477 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Band of Brothers
16,505 votes
9
— Superb
91%
Planet Earth
4,704 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,149 votes
10
— Totally Ninja!
91%
Chernobyl
25,994 votes
9
— Superb
90%
Blue Planet II
1,090 votes
8
— Great
90%
Firefly
17,584 votes
10
— Totally Ninja!
89%
Life
1,021 votes
8
— Great
89%
The West Wing
3,818 votes
9
— Superb
89%
Game of Thrones
131,015 votes
9
— Superb
87%
Better Call Saul
25,010 votes
8
— Great
87%
The Blue Planet
883 votes
8
— Great
87%
The Shield
4,375 votes
10
— Totally Ninja!
87%
Fawlty Towers
2,914 votes
9
— Superb
87%
The Vietnam War
559 votes
8
— Great
86%
Top Gear
7,226 votes
8
— Great
86%
Deadwood
5,091 votes
8
— Great
86%
The Office
27,292 votes
9
— Superb
86%
When They See Us
3,564 votes
9
— Superb
86%
Fargo
15,361 votes
8
— Great
86%
The IT Crowd
13,077 votes
8
— Great
86%
Fringe
23,380 votes
8
— Great
86%
Dark
17,001 votes
9
— Superb
85%
Blackadder
2,393 votes
9
— Superb
85%
Sons of Anarchy
17,056 votes
7
— Good
85%
House
29,913 votes
8
— Great
85%
The Expanse
12,945 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,409 votes
7
— Good
85%
Mad Men
11,290 votes
7
— Good
85%
Black Mirror
28,746 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,863 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,109 votes
9
— Superb
85%
Friends
41,301 votes
9
— Superb
85%
Justified
6,413 votes
8
— Great
85%
True Detective
21,080 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
52,844 votes
9
— Superb
85%
I'm Alan Partridge
480 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,628 votes
10
— Totally Ninja!
85%
The Newsroom
7,461 votes
8
— Great
84%
The Boys
23,962 votes
9
— Superb
84%
Downton Abbey
7,732 votes
7
— Good
84%
South Park
19,167 votes
8
— Great
84%
House of Cards
24,210 votes
8
— Great
84%
Southland
1,223 votes
8
— Great
84%
Father Ted
1,079 votes
9
— Superb
84%
Red Dwarf
2,092 votes
8
— Great
84%
Boardwalk Empire
9,083 votes
7
— Good
84%
Dexter
38,982 votes
9
— Superb
84%
The Mandalorian
22,396 votes
8
— Great
84%
Mindhunter
12,100 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,011 votes
9
— Superb
84%
Person of Interest
16,110 votes
7
— Good
84%
Marvel's Daredevil
22,622 votes
7
— Good
84%
The Pacific
5,642 votes
7
— Good
84%
Derry Girls
2,542 votes
8
— Great
84%
Silicon Valley
15,061 votes
7
— Good
83%
Westworld
25,802 votes
8
— Great
83%
The Americans
8,916 votes
9
— Superb
83%
Halt and Catch Fire
4,154 votes
8
— Great
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2020-01-01T00:00:00Z2020-12-31T23:59:59Z