trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
James Tomasino
VIP
1
follower
Reykjavik, Capital Region
43
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
Rated At
2024-01-01T00:00:00Z
2024-12-31T23:59:59Z
175
shows
Drama
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
85%
Rome
6,799 votes
9
— Superb
70%
DC's Legends of Tomorrow
7,431 votes
2
— Terrible
79%
Legion
6,980 votes
8
— Great
85%
The Bear
6,692 votes
7
— Good
77%
Marvel's Agent Carter
6,927 votes
7
— Good
78%
The Man in the High Castle
6,827 votes
9
— Superb
84%
Stargate Atlantis
6,531 votes
6
— Fair
83%
Psych
6,562 votes
8
— Great
85%
Justified
6,436 votes
8
— Great
82%
Star Wars: Andor
6,399 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The OA
6,605 votes
6
— Fair
80%
Killing Eve
6,293 votes
9
— Superb
81%
Eureka
6,248 votes
9
— Superb
79%
11.22.63
6,277 votes
7
— Good
81%
Barry
6,116 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Merlin
6,126 votes
5
— Meh
77%
The Sandman
5,961 votes
7
— Good
78%
The Orville
5,871 votes
8
— Great
78%
Bodyguard
5,779 votes
5
— Meh
81%
Ray Donovan
5,642 votes
6
— Fair
79%
Warehouse 13
5,668 votes
7
— Good
77%
Preacher
5,675 votes
5
— Meh
73%
Titans
5,710 votes
4
— Poor
81%
Peacemaker
5,418 votes
7
— Good
81%
Star Trek: Voyager
5,386 votes
5
— Meh
80%
Burn Notice
5,389 votes
6
— Fair
86%
Deadwood
5,112 votes
9
— Superb
84%
Veronica Mars
5,167 votes
9
— Superb
77%
Foundation
5,275 votes
4
— Poor
78%
The Magicians
5,184 votes
4
— Poor
72%
Scorpion
5,308 votes
5
— Meh
75%
Star Trek: Picard
5,058 votes
6
— Fair
80%
Stargate Universe
4,890 votes
6
— Fair
80%
The Night Manager
4,686 votes
7
— Good
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,587 votes
7
— Good
81%
For All Mankind
4,559 votes
7
— Good
87%
The Shield
4,390 votes
8
— Great
85%
Shōgun
4,414 votes
7
— Good
83%
Louie
4,225 votes
6
— Fair
71%
The Wheel of Time
4,467 votes
7
— Good
77%
Star Trek: Enterprise
4,168 votes
6
— Fair
89%
The West Wing
3,833 votes
8
— Great
70%
V
4,285 votes
6
— Fair
79%
Torchwood
3,950 votes
7
— Good
81%
Leverage
3,893 votes
8
— Great
80%
Monk
3,886 votes
7
— Good
75%
3 Body Problem
4,006 votes
6
— Fair
78%
Travelers
3,826 votes
6
— Fair
83%
Pushing Daisies
3,665 votes
9
— Superb
80%
The Rookie
3,712 votes
5
— Meh
77%
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
3,467 votes
7
— Good
78%
Resident Alien
3,324 votes
3
— Bad
78%
Jericho
3,261 votes
7
— Good
75%
The Peripheral
3,312 votes
7
— Good
75%
Devs
3,167 votes
3
— Bad
81%
Slow Horses
2,962 votes
8
— Great
78%
Lethal Weapon
2,877 votes
6
— Fair
80%
Dead Like Me
2,689 votes
9
— Superb
76%
GLOW
2,720 votes
8
— Great
76%
Hanna
2,580 votes
9
— Superb
1
2
3
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2024-01-01T00:00:00Z2024-12-31T23:59:59Z