trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
jarlave
7
followers
Omicron Persei 8
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
Rated At
2019-01-01T00:00:00Z
2019-12-31T23:59:59Z
83
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
84%
Avengers: Endgame
48,653 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Joker
46,725 votes
6
— Fair
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
36,033 votes
9
— Superb
71%
Captain Marvel
35,213 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Far From Home
33,145 votes
9
— Superb
79%
Ratatouille
30,647 votes
8
— Great
77%
Home Alone
30,613 votes
9
— Superb
72%
Aquaman
31,514 votes
9
— Superb
81%
Bohemian Rhapsody
28,933 votes
8
— Great
74%
Beauty and the Beast
28,496 votes
7
— Good
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
27,923 votes
8
— Great
72%
Shazam!
24,298 votes
8
— Great
77%
Incredibles 2
23,365 votes
7
— Good
76%
Alita: Battle Angel
21,720 votes
9
— Superb
72%
Aladdin
19,024 votes
7
— Good
73%
Home Alone 2: Lost in New York
18,663 votes
7
— Good
69%
Bird Box
18,738 votes
8
— Great
76%
Toy Story 4
16,613 votes
8
— Great
70%
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw
16,419 votes
7
— Good
72%
The Lion King
16,134 votes
6
— Fair
63%
Dark Phoenix
17,021 votes
6
— Fair
73%
Ralph Breaks the Internet
15,647 votes
7
— Good
72%
Bumblebee
15,672 votes
8
— Great
71%
Pokémon Detective Pikachu
15,531 votes
9
— Superb
69%
It Chapter Two
15,441 votes
6
— Fair
63%
Ad Astra
15,560 votes
6
— Fair
64%
Men in Black: International
14,655 votes
7
— Good
76%
The Irishman
13,457 votes
2
— Terrible
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,237 votes
6
— Fair
76%
The Terminal
12,627 votes
8
— Great
72%
El Camino: A Breaking Bad Movie
12,481 votes
6
— Fair
64%
Gods of Egypt
13,069 votes
8
— Great
79%
How to Train Your Dragon: The Hidden World
11,668 votes
8
— Great
65%
Gemini Man
12,186 votes
6
— Fair
62%
The Predator
11,972 votes
6
— Fair
66%
6 Underground
11,416 votes
8
— Great
60%
The Nun
10,330 votes
5
— Meh
65%
Murder Mystery
9,418 votes
8
— Great
60%
Hellboy
9,430 votes
5
— Meh
72%
The Secret Life of Pets 2
8,109 votes
8
— Great
71%
The Grinch
8,059 votes
5
— Meh
64%
Robin Hood
7,512 votes
8
— Great
71%
The Lego Movie 2: The Second Part
6,600 votes
9
— Superb
69%
Dumbo
6,695 votes
9
— Superb
66%
The Babysitter
6,477 votes
7
— Good
71%
Alpha
5,760 votes
8
— Great
71%
Shaft
5,603 votes
8
— Great
65%
Annabelle Comes Home
5,681 votes
7
— Good
64%
Replicas
5,093 votes
8
— Great
69%
Overboard
4,336 votes
7
— Good
59%
The Curse of La Llorona
4,014 votes
7
— Good
59%
In the Tall Grass
3,599 votes
7
— Good
78%
Dragon Ball Super: Broly
3,050 votes
9
— Superb
54%
IO
3,357 votes
3
— Bad
64%
The Perfect Date
2,806 votes
6
— Fair
64%
Unfriended: Dark Web
2,734 votes
8
— Great
73%
Pokémon: The First Movie
2,276 votes
8
— Great
59%
Escape Plan: The Extractors
2,484 votes
3
— Bad
71%
Wonder Park
1,931 votes
7
— Good
59%
Tall Girl
1,845 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2019-01-01T00:00:00Z2019-12-31T23:59:59Z