Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Ju1c3
VIP
4
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
31
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
75%
The Matrix Reloaded
26,746 votes
7
— Good
68%
The Amazing Spider-Man 2
24,202 votes
7
— Good
69%
Barbie
20,344 votes
7
— Good
73%
Home Alone 2: Lost in New York
18,995 votes
7
— Good
74%
The Super Mario Bros. Movie
16,370 votes
7
— Good
72%
Frozen II
15,318 votes
7
— Good
66%
Power Rangers
14,971 votes
7
— Good
65%
Black Adam
14,485 votes
7
— Good
71%
Resident Evil
12,866 votes
7
— Good
69%
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
8,583 votes
7
— Good
72%
Hannibal
8,374 votes
7
— Good
67%
Road House
7,874 votes
7
— Good
67%
Damsel
6,988 votes
7
— Good
63%
Knock at the Cabin
6,599 votes
7
— Good
56%
Resident Evil: Welcome to Raccoon City
5,554 votes
7
— Good
64%
The Texas Chainsaw Massacre
3,246 votes
7
— Good
64%
Sweet Girl
2,700 votes
7
— Good
52%
Texas Chainsaw Massacre
2,695 votes
7
— Good
59%
Me Time
2,592 votes
7
— Good
62%
The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning
2,154 votes
7
— Good
55%
Texas Chainsaw 3D
1,956 votes
7
— Good
59%
Imaginary
1,817 votes
7
— Good
51%
Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan
1,575 votes
7
— Good
49%
Jason Goes to Hell: The Final Friday
1,505 votes
7
— Good
59%
The Texas Chainsaw Massacre 2
1,167 votes
7
— Good
55%
Leprechaun
1,087 votes
7
— Good
54%
Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III
759 votes
7
— Good
62%
The Hatchet Wielding Hitchhiker
636 votes
7
— Good
50%
Leprechaun 2
461 votes
7
— Good
63%
Season's Greetings
17 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch