Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Ju1c3
VIP
4
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
26
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
53
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
88%
Unus Annus
38 votes
10
— Totally Ninja!
87%
9/11: One Day in America
207 votes
9
— Superb
87%
Death Note
16,387 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Jujutsu Kaisen
4,306 votes
10
— Totally Ninja!
84%
The Mandalorian
23,235 votes
10
— This is the Way.
84%
Invader ZIM
1,142 votes
9
— Superb
84%
JoJo's Bizarre Adventure
2,072 votes
10
— Totally Ninja!
83%
Ozark
13,286 votes
7
— Good
82%
Mare of Easttown
5,541 votes
9
— Superb
81%
DuckTales
850 votes
9
— Superb
81%
My Brother, My Brother and Me
101 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Staged
422 votes
8
— Great
80%
Hazbin Hotel
1,201 votes
9
— Superb
80%
The Dragon Prince
2,066 votes
8
— Great
80%
Phineas and Ferb
1,956 votes
8
— Great
80%
The Dark Crystal: Age of Resistance
1,232 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Good Omens
7,119 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Green Eggs and Ham
183 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Clone High
472 votes
8
— Great
78%
The Keepers
862 votes
8
— Great
78%
Moominvalley
52 votes
8
— Great
77%
WandaVision
16,905 votes
9
— Superb
77%
Beastars
1,229 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Prodigal Son
1,365 votes
8
— Great
75%
The Great Passage
114 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Tomo-chan Is a Girl!
365 votes
9
— Superb
73%
Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes
461 votes
8
— Great
73%
American Manhunt: The Boston Marathon Bombing
292 votes
8
— Great
72%
Age of Samurai: Battle for Japan
318 votes
8
— Great
71%
Catching Killers
332 votes
8
— Great
71%
The World According to Jeff Goldblum
250 votes
9
— Superb
70%
Everything for Demon King Evelogia
34 votes
8
— Great
70%
The Falcon and the Winter Soldier
10,551 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Semantic Error - Special
19 votes
8
— Great
70%
Voice Love
12 votes
9
— Superb
69%
The Titan's Bride
101 votes
7
— Good
69%
Sins of Our Mother
303 votes
8
— Great
69%
The Book of Boba Fett
7,407 votes
9
— Superb
68%
Killer Sally
213 votes
8
— Great
66%
Murdaugh Murders: A Southern Scandal
359 votes
9
— Superb
65%
Encore!
65 votes
6
— Fair
65%
Crime Scene: The Texas Killing Fields
207 votes
8
— Great
65%
High-Rise Invasion
472 votes
7
— Good
64%
Sophie: A Murder in West Cork
235 votes
7
— Good
64%
Eden
201 votes
8
— Great
64%
This Is a Robbery: The World's Biggest Art Heist
232 votes
8
— Great
63%
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in Korea
210 votes
7
— Good
63%
Good Game
40 votes
8
— Great
62%
MH370: The Plane That Disappeared
584 votes
7
— Good
55%
Earth to Ned
30 votes
5
— Meh
55%
Muppets Now
132 votes
6
— Fair
55%
The Masked Dancer
54 votes
5
— Meh
49%
Onision: In Real Life
23 votes
6
— Fair
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch