Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Jessie
0
Followers
0
Following
New York, New York
49
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
200
movies
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
70%
Bad Boys for Life
14,668 votes
5
— Meh
65%
Black Adam
14,520 votes
7
— Good
66%
2 Fast 2 Furious
14,449 votes
5
— Meh
73%
Blade
14,093 votes
8
— Great
72%
Armageddon
13,429 votes
8
— Great
65%
300: Rise of an Empire
13,066 votes
9
— Superb
71%
Tropic Thunder
12,962 votes
7
— Good
66%
The Expendables
12,951 votes
7
— Good
77%
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
12,833 votes
8
— Great
71%
The Book of Eli
12,728 votes
9
— Superb
69%
Cloverfield
12,566 votes
7
— Good
74%
Batman
12,453 votes
7
— Good
68%
The Bourne Legacy
12,419 votes
4
— Poor
77%
Total Recall
12,096 votes
7
— Good
66%
Total Recall
12,066 votes
6
— Fair
78%
Blood Diamond
11,702 votes
8
— Great
71%
Hellboy
11,656 votes
6
— Fair
78%
Black Hawk Down
10,852 votes
9
— Superb
66%
Bloodshot
10,759 votes
5
— Meh
73%
Rush Hour
10,717 votes
5
— Meh
71%
Bad Boys II
10,477 votes
4
— Poor
71%
Batman Returns
10,245 votes
6
— Fair
61%
Army of the Dead
9,899 votes
9
— Superb
70%
The Island
9,798 votes
9
— Superb
74%
Den of Thieves
9,753 votes
8
— Great
60%
Hellboy
9,609 votes
7
— Good
71%
Hellboy II: The Golden Army
9,573 votes
6
— Fair
70%
2 Guns
9,460 votes
4
— Poor
74%
Creed II
9,438 votes
6
— Fair
57%
Ghost Rider
9,418 votes
6
— Fair
65%
Hansel & Gretel: Witch Hunters
9,418 votes
5
— Meh
77%
First Blood
9,144 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Van Helsing
9,062 votes
8
— Great
67%
47 Ronin
8,964 votes
8
— Great
66%
Rambo: Last Blood
8,842 votes
7
— Good
63%
Blade: Trinity
8,635 votes
8
— Great
62%
Clash of the Titans
8,582 votes
6
— Fair
68%
Pearl Harbor
8,551 votes
9
— Superb
76%
Beverly Hills Cop
8,524 votes
5
— Meh
76%
Stargate
8,312 votes
6
— Fair
63%
Resident Evil: Afterlife
8,276 votes
7
— Good
63%
AVP: Alien vs. Predator
8,198 votes
8
— Great
70%
Underworld: Evolution
8,095 votes
9
— Superb
56%
Batman Forever
8,090 votes
4
— Poor
72%
Con Air
7,993 votes
5
— Meh
77%
All Quiet on the Western Front
7,962 votes
9
— Superb
71%
Rush Hour 2
7,933 votes
5
— Meh
61%
Resident Evil: Retribution
7,928 votes
8
— Great
46%
Batman & Robin
7,690 votes
5
— Meh
77%
Guy Ritchie's The Covenant
7,605 votes
7
— Good
70%
Crank
7,602 votes
7
— Good
76%
Apocalypto
7,580 votes
8
— Great
74%
True Lies
7,551 votes
8
— Great
62%
G.I. Joe: The Rise of Cobra
7,514 votes
5
— Meh
70%
Safe House
7,447 votes
9
— Superb
80%
The Blues Brothers
7,167 votes
5
— Meh
66%
Sin City: A Dame to Kill For
7,053 votes
7
— Good
62%
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
6,922 votes
5
— Meh
75%
Lethal Weapon 2
6,840 votes
6
— Fair
69%
Underworld: Rise of the Lycans
6,604 votes
9
— Superb
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch