Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Juanpex De Nueva Jarilla
0
Followers
0
Following
Jerez De La Frontera, Andalucia, Spain
45
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
243
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
82%
Deadpool
112,135 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Guardians of the Galaxy
98,392 votes
10
— Totally Ninja!
88%
The Dark Knight
76,651 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Doctor Strange
67,059 votes
8
— Great
81%
The Avengers
66,690 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Logan
62,114 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Avatar
61,384 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Guardians of the Galaxy Vol. 2
58,242 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Arrival
57,787 votes
7
— Good
84%
Avengers: Infinity War
57,597 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Captain America: Civil War
56,896 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Iron Man
55,186 votes
9
— Superb
87%
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring
54,510 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Spider-Man: Homecoming
53,663 votes
10
— Totally Ninja!
79%
John Wick
52,552 votes
10
— Totally Ninja!
77%
Star Wars: The Force Awakens
51,481 votes
9
— Superb
84%
Avengers: Endgame
50,214 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Thor: Ragnarok
49,898 votes
10
— Totally Ninja!
77%
John Wick: Chapter 2
49,259 votes
10
— Totally Ninja!
75%
Avengers: Age of Ultron
47,952 votes
10
— Totally Ninja!
80%
Harry Potter and the Philosopher's Stone
47,798 votes
9
— Superb
82%
The Dark Knight Rises
47,257 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Black Panther
47,179 votes
9
— Superb
88%
The Lord of the Rings: The Return of the King
47,021 votes
10
— Totally Ninja!
87%
The Lord of the Rings: The Two Towers
46,041 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Ant-Man
45,194 votes
9
— Superb
78%
Captain America: The Winter Soldier
45,008 votes
10
— Totally Ninja!
66%
Batman v Superman: Dawn of Justice
43,735 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Batman Begins
43,069 votes
10
— Totally Ninja!
84%
Star Wars
42,667 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Captain America: The First Avenger
41,821 votes
9
— Superb
71%
Jurassic World
41,187 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 2
41,105 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Iron Man 3
40,947 votes
8
— Great
78%
Harry Potter and the Chamber of Secrets
40,839 votes
10
— Totally Ninja!
75%
The Hunger Games
40,289 votes
10
— Totally Ninja!
85%
Back to the Future
40,134 votes
10
— Totally Ninja!
72%
Thor
40,044 votes
10
— Totally Ninja!
79%
Edge of Tomorrow
39,952 votes
10
— Totally Ninja!
81%
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
39,607 votes
10
— Totally Ninja!
86%
The Empire Strikes Back
37,688 votes
10
— Totally Ninja!
71%
X-Men: Apocalypse
37,634 votes
9
— Superb
79%
Harry Potter and the Goblet of Fire
37,592 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Ready Player One
37,233 votes
8
— Great
86%
Spider-Man: Into the Spider-Verse
37,184 votes
10
— Totally Ninja!
78%
The Hobbit: An Unexpected Journey
36,761 votes
9
— Superb
69%
Thor: The Dark World
36,386 votes
10
— Totally Ninja!
71%
Captain Marvel
35,894 votes
9
— Superb
78%
Harry Potter and the Order of the Phoenix
35,631 votes
10
— Totally Ninja!
78%
Harry Potter and the Half-Blood Prince
34,903 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,836 votes
8
— Great
70%
Venom
34,379 votes
9
— Superb
76%
The Hunger Games: Catching Fire
34,282 votes
9
— Superb
75%
Now You See Me
34,107 votes
9
— Superb
76%
Spider-Man: Far From Home
33,948 votes
9
— Superb
83%
Return of the Jedi
33,864 votes
10
— Totally Ninja!
82%
Jurassic Park
33,397 votes
9
— Superb
74%
Split
33,096 votes
8
— Great
69%
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace
32,357 votes
8
— Great
78%
X-Men: Days of Future Past
32,205 votes
10
— Totally Ninja!
1
2
3
4
5
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch