trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Drone Universe
0
followers
Baume-les-Dames, Bourgogne-Franche-Comté
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
311
movies
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
67%
Johnny English Strikes Again
7,018 votes
5
— Meh
66%
Ambulance
6,918 votes
7
— Good
69%
Civil War
6,782 votes
8
— Great
73%
Kingdom of Heaven
6,700 votes
7
— Good
74%
Gran Turismo
6,666 votes
5
— Meh
65%
Die Another Day
6,463 votes
7
— Good
73%
Dr. No
6,383 votes
5
— Meh
62%
Planet of the Apes
6,343 votes
6
— Fair
77%
The Crow
6,341 votes
7
— Good
63%
Point Break
6,259 votes
9
— Superb
71%
The Lion King II: Simba's Pride
6,246 votes
6
— Fair
76%
Goldfinger
6,072 votes
6
— Fair
63%
Argylle
6,063 votes
5
— Meh
70%
Violent Night
6,004 votes
6
— Fair
64%
Hitman
6,001 votes
7
— Good
69%
Rambo: First Blood Part II
5,898 votes
6
— Fair
75%
Battle Royale
5,866 votes
6
— Fair
68%
Tomorrow Never Dies
5,827 votes
7
— Good
72%
Lethal Weapon 3
5,704 votes
7
— Good
73%
Point Break
5,656 votes
7
— Good
68%
The World Is Not Enough
5,460 votes
7
— Good
65%
Journey 2: The Mysterious Island
5,288 votes
4
— Poor
71%
Lethal Weapon 4
5,209 votes
7
— Good
67%
Army of Thieves
4,923 votes
4
— Poor
69%
The Mask of Zorro
4,858 votes
4
— Poor
70%
Creed III
4,714 votes
9
— Superb
77%
The Raid 2
4,639 votes
8
— Great
64%
Star Wars: The Clone Wars
4,009 votes
7
— Good
71%
Hot Shots!
3,979 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Licence to Kill
3,455 votes
7
— Good
61%
Alexander
3,372 votes
4
— Poor
72%
Taxi
3,236 votes
4
— Poor
70%
Hot Shots! Part Deux
3,095 votes
8
— Great
68%
Days of Thunder
2,736 votes
9
— Superb
65%
Sahara
2,663 votes
4
— Poor
59%
Willy's Wonderland
2,522 votes
8
— Great
68%
24 Hours to Live
2,293 votes
6
— Fair
57%
G-Force
2,260 votes
6
— Fair
72%
The Wolf's Call
2,183 votes
8
— Great
69%
Taxi 2
2,110 votes
6
— Fair
62%
Timecop
2,056 votes
7
— Good
74%
Duel
1,843 votes
6
— Fair
74%
Bullitt
1,782 votes
7
— Good
70%
Kursk
1,731 votes
7
— Good
57%
Taxi
1,435 votes
6
— Fair
62%
Taxi 4
1,380 votes
6
— Fair
78%
The Longest Day
1,327 votes
9
— Superb
75%
OSS 117: Cairo, Nest of Spies
1,279 votes
8
— Great
74%
Thief
1,051 votes
9
— Superb
74%
OSS 117: Lost in Rio
1,012 votes
8
— Great
71%
The Stronghold
1,002 votes
8
— Great
61%
One Shot
921 votes
8
— Great
66%
Athena
906 votes
9
— Superb
58%
The Last Mercenary
896 votes
4
— Poor
55%
Carter
886 votes
4
— Poor
74%
Mesrine: Killer Instinct
782 votes
8
— Great
82%
Kill Bill: The Whole Bloody Affair
718 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Mesrine: Public Enemy #1
700 votes
8
— Great
60%
OSS 117: From Africa with Love
673 votes
6
— Fair
71%
The Connection
647 votes
6
— Fair
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup