Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
kb
VIP
2
1
Follower
0
Following
New Jersey
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Animation
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
144
movies
Animation
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
74%
Family Guy Presents: Blue Harvest
322 votes
7
— Good
62%
Frosty Returns
299 votes
5
— Meh
69%
Puppy!
296 votes
6
— Fair
68%
Tom and Jerry: Willy Wonka and the Chocolate Factory
236 votes
6
— Fair
71%
The Little Matchgirl
209 votes
7
— Good
68%
Binky Nelson Unpacified
203 votes
6
— Fair
63%
Norman Television
71 votes
6
— Fair
63%
Gone Fishing
65 votes
6
— Fair
53%
Goodnight, Mr. Foot
57 votes
5
— Meh
43%
Weenie
52 votes
4
— Poor
65%
The Wind in the Willows
44 votes
6
— Fair
54%
Forces of Nature
42 votes
5
— Meh
52%
Serenade
28 votes
4
— Poor
57%
Wagon Ho!
28 votes
5
— Meh
61%
101 Dalmatians: The Further Adventures of Thunderbolt
16 votes
7
— Good
56%
Winnie the Pooh: Frankenpooh
15 votes
7
— Good
61%
The Wiggles: Pop Go the Wiggles!
13 votes
5
— Meh
40%
G.I. Joe: Spy Troops
13 votes
4
— Poor
60%
Casey at the Bat
8 votes
6
— Fair
63%
Poor Papa
8 votes
5
— Meh
55%
Africa Before Dark
5 votes
5
— Meh
52%
Winnie the Pooh: Spookable Pooh
4 votes
8
— Great
55%
Hello Kitty Saves the Day
2 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Care Bears Totally Sweet Adventures
1 vote
6
— Fair
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch