Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Brad G
3
Followers
2
Following
Colorado
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
247
movies
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
77%
Sin City
15,562 votes
8
— Great
68%
Godzilla vs. Kong
15,442 votes
6
— Fair
69%
Black Panther: Wakanda Forever
15,353 votes
6
— Fair
70%
Ender's Game
15,182 votes
7
— Good
69%
The Lost World: Jurassic Park
15,139 votes
8
— Great
63%
Pixels
14,982 votes
1
— Weak Sauce :(
66%
Power Rangers
14,971 votes
1
— Weak Sauce :(
68%
Terminator: Dark Fate
14,915 votes
4
— Poor
64%
Men in Black: International
14,878 votes
4
— Poor
66%
Godzilla: King of the Monsters
14,586 votes
6
— Fair
65%
Black Adam
14,485 votes
5
— Meh
63%
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull
14,127 votes
3
— Bad
78%
Children of Men
14,100 votes
8
— Great
69%
The Tomorrow War
13,763 votes
6
— Fair
62%
Jurassic World Dominion
13,672 votes
5
— Meh
64%
RoboCop
13,526 votes
6
— Fair
72%
Armageddon
13,398 votes
8
— Great
72%
Dredd
13,353 votes
7
— Good
73%
Real Steel
13,185 votes
5
— Meh
65%
300: Rise of an Empire
13,057 votes
7
— Good
63%
Ant-Man and the Wasp: Quantumania
12,988 votes
6
— Fair
66%
The Expendables
12,937 votes
2
— Terrible
71%
Tropic Thunder
12,923 votes
8
— Great
77%
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi
12,825 votes
8
— Great
64%
The Interview
12,760 votes
7
— Good
65%
Jurassic Park III
12,373 votes
5
— Meh
67%
The Purge: Election Year
12,073 votes
7
— Good
66%
The Flash
11,702 votes
7
— Good
78%
Blood Diamond
11,674 votes
8
— Great
67%
Indiana Jones and the Dial of Destiny
11,619 votes
4
— Poor
77%
The Last Samurai
11,535 votes
8
— Great
65%
Mulan
11,479 votes
3
— Bad
68%
The Northman
11,357 votes
7
— Good
74%
Furiosa: A Mad Max Saga
11,293 votes
8
— Great
57%
Morbius
11,067 votes
4
— Poor
66%
The King's Man
10,918 votes
7
— Good
78%
Black Hawk Down
10,828 votes
9
— Superb
67%
Alien³
10,703 votes
4
— Poor
71%
Tag
10,519 votes
5
— Meh
55%
After Earth
10,228 votes
5
— Meh
71%
The Fall Guy
10,125 votes
7
— Good
65%
Jumper
10,066 votes
6
— Fair
61%
Army of the Dead
9,881 votes
8
— Great
66%
The Lone Ranger
9,836 votes
6
— Fair
68%
Civil War
9,707 votes
6
— Fair
76%
Lone Survivor
9,686 votes
7
— Good
60%
Hellboy
9,589 votes
5
— Meh
57%
Ghost Rider
9,398 votes
3
— Bad
78%
Man on Fire
9,362 votes
8
— Great
67%
47 Ronin
8,953 votes
3
— Bad
68%
The Other Guys
8,719 votes
8
— Great
69%
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
8,583 votes
6
— Fair
68%
Pearl Harbor
8,537 votes
6
— Fair
69%
Mad Max
8,462 votes
8
— Great
55%
Daredevil
8,294 votes
5
— Meh
66%
Transformers: Rise of the Beasts
8,285 votes
5
— Meh
63%
AVP: Alien vs. Predator
8,174 votes
5
— Meh
72%
Con Air
7,977 votes
6
— Fair
70%
The Unbearable Weight of Massive Talent
7,904 votes
7
— Good
69%
Twisters
7,785 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch