trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
KPR
VIP
8
2
followers
Hamilton, Ontario, Canada
50
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
Rated At
2024-01-01T00:00:00Z
2024-12-31T23:59:59Z
40
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
83%
Dune: Part Two
17,234 votes
9
— Superb
67%
Uncharted
16,066 votes
7
— Good
73%
The Beekeeper
12,078 votes
7
— Good
68%
Salt
11,953 votes
8
— Great
75%
Poor Things
8,803 votes
7
— Good
72%
Wonka
8,537 votes
7
— Good
67%
Road House
7,167 votes
7
— Good
74%
Gran Turismo
6,619 votes
7
— Good
72%
The Fall Guy
6,484 votes
7
— Good
69%
Civil War
6,400 votes
8
— Great
77%
Godzilla Minus One
6,375 votes
10
— Totally Ninja!
70%
Saltburn
6,050 votes
7
— Good
63%
Argylle
5,980 votes
7
— Good
64%
Napoleon
5,922 votes
5
— Meh
79%
Society of the Snow
5,529 votes
8
— Great
59%
The Midnight Sky
4,785 votes
7
— Good
74%
Anatomy of a Fall
4,704 votes
6
— Fair
66%
Atlas
4,061 votes
5
— Meh
75%
The Ministry of Ungentlemanly Warfare
3,974 votes
8
— Great
66%
Braven
3,862 votes
7
— Good
81%
Free Solo
3,778 votes
8
— Great
74%
Land of Bad
3,770 votes
6
— Fair
64%
Lift
3,676 votes
7
— Good
75%
American Fiction
3,554 votes
8
— Great
65%
Code 8 Part II
2,755 votes
7
— Good
70%
Bottoms
2,275 votes
9
— Superb
63%
Role Play
2,124 votes
7
— Good
64%
The Bricklayer
1,840 votes
5
— Meh
67%
Slow West
1,830 votes
6
— Fair
75%
Downton Abbey: A New Era
1,793 votes
8
— Great
63%
Maestro
1,515 votes
6
— Fair
58%
I.S.S.
1,140 votes
6
— Fair
74%
Bad Boys: Ride or Die
912 votes
7
— Good
70%
The Last Stop in Yuma County
856 votes
7
— Good
70%
Page Eight
745 votes
6
— Fair
70%
Flora and Son
589 votes
7
— Good
66%
How to Blow Up a Pipeline
584 votes
7
— Good
70%
Hit Man
545 votes
7
— Good
66%
Turks & Caicos
386 votes
6
— Fair
62%
The Mission
56 votes
6
— Fair
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2024-01-01T00:00:00Z2024-12-31T23:59:59Z