trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Krissykk
VIP
4
42
followers
Kitchener, Ontario
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
Rated At
2024-01-01T00:00:00Z
2024-12-31T23:59:59Z
63
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
77%
The Accountant
30,964 votes
10
— Totally Ninja!
69%
Spectre
23,272 votes
8
— Great
79%
Ghostbusters
20,476 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The Great Wall
19,745 votes
8
— Great
70%
The Legend of Tarzan
17,928 votes
7
— Good
73%
American Made
15,901 votes
8
— Great
72%
Ghostbusters: Afterlife
13,225 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Book of Eli
12,493 votes
9
— Superb
73%
The Beekeeper
12,312 votes
8
— Great
66%
The Flash
11,327 votes
3
— Bad
74%
Shooter
9,685 votes
9
— Superb
71%
Ghostbusters II
8,885 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Rebel Moon - Part One: A Child of Fire
7,557 votes
8
— Great
67%
Road House
7,283 votes
7
— Good
67%
Damsel
6,569 votes
8
— Great
67%
Ghostbusters: Frozen Empire
6,283 votes
8
— Great
70%
Bombshell
5,776 votes
9
— Superb
75%
Where the Crawdads Sing
4,816 votes
9
— Superb
64%
Rebel Moon - Part Two: The Scargiver
4,656 votes
8
— Great
66%
Atlas
4,310 votes
8
— Great
67%
Stillwater
3,999 votes
8
— Great
68%
She's the Man
3,994 votes
7
— Good
74%
Land of Bad
3,816 votes
10
— Totally Ninja!
69%
The Whole Truth
3,747 votes
9
— Superb
64%
Lift
3,708 votes
10
— Totally Ninja!
57%
Drive Angry
3,251 votes
7
— Good
71%
The Whole Nine Yards
3,248 votes
8
— Great
69%
Leap Year
3,063 votes
7
— Good
64%
Freelance
2,866 votes
6
— Fair
67%
The Quick and the Dead
2,208 votes
8
— Great
57%
Under Paris
2,165 votes
7
— Good
62%
57 Seconds
1,818 votes
7
— Good
62%
Your Place or Mine
1,787 votes
8
— Great
62%
Family Switch
1,674 votes
7
— Good
68%
In the Land of Saints and Sinners
1,501 votes
8
— Great
61%
Candy Cane Lane
1,426 votes
8
— Great
64%
The Nanny Diaries
1,387 votes
7
— Good
75%
The African Queen
1,192 votes
8
— Great
57%
Did You Hear About the Morgans?
1,192 votes
7
— Good
69%
Plus One
1,164 votes
8
— Great
60%
Irish Wish
1,025 votes
6
— Fair
65%
Fever Pitch
963 votes
9
— Superb
74%
Nine to Five
943 votes
7
— Good
66%
The Noel Diary
783 votes
7
— Good
67%
The Starling
601 votes
7
— Good
64%
Along for the Ride
424 votes
8
— Great
57%
Die Hart 2: Die Harter
399 votes
5
— Meh
65%
The Lost Husband
318 votes
7
— Good
68%
A Beautiful Life
314 votes
7
— Good
69%
Queen Bees
262 votes
8
— Great
57%
Beautiful Wedding
209 votes
5
— Meh
54%
Hunt to Kill
201 votes
7
— Good
61%
Moving On
149 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Love Struck Café
118 votes
7
— Good
67%
The Perfect Pairing
99 votes
7
— Good
62%
Then Came You
93 votes
7
— Good
54%
Border Run
85 votes
8
— Great
70%
Rock My Heart
84 votes
7
— Good
61%
The President's Man
56 votes
7
— Good
62%
The President's Man: A Line in the Sand
43 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2024-01-01T00:00:00Z2024-12-31T23:59:59Z