trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
lena_d
5
followers
Omicron Persei 8
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Adventure
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
273
movies
Adventure
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
75%
Asterix & Obelix: Mission Cleopatra
2,923 votes
7
— Good
63%
Around the World in 80 Days
2,889 votes
7
— Good
68%
The Forbidden Kingdom
2,788 votes
7
— Good
65%
Sahara
2,655 votes
5
— Meh
66%
The Nut Job
2,635 votes
6
— Fair
52%
The Legend of Hercules
2,517 votes
3
— Bad
30%
Dragonball Evolution
2,467 votes
1
— Weak Sauce :(
58%
Garfield: A Tail of Two Kitties
2,140 votes
5
— Meh
62%
Into the Blue
2,086 votes
7
— Good
69%
The Pirates! In an Adventure with Scientists!
2,025 votes
5
— Meh
67%
Escape from Planet Earth
2,005 votes
7
— Good
71%
Sinbad: Legend of the Seven Seas
1,999 votes
7
— Good
72%
Asterix: The Secret of the Magic Potion
1,872 votes
6
— Fair
63%
Asterix & Obelix Take on Caesar
1,680 votes
7
— Good
70%
The Librarian: Quest for the Spear
1,458 votes
5
— Meh
57%
Asterix at the Olympic Games
1,422 votes
7
— Good
61%
Open Season 2
1,376 votes
9
— Superb
60%
I Spy
1,342 votes
5
— Meh
68%
Ooops! Noah Is Gone...
994 votes
6
— Fair
60%
Open Season 3
906 votes
7
— Good
68%
The House of Magic
831 votes
7
— Good
71%
Puss in Boots: The Three Diablos
812 votes
9
— Superb
63%
Blue Crush
770 votes
4
— Poor
68%
PAW Patrol: The Mighty Movie
752 votes
6
— Fair
69%
The Four Feathers
583 votes
6
— Fair
68%
Ronal the Barbarian
580 votes
7
— Good
63%
The Adventurer: The Curse of the Midas Box
497 votes
5
— Meh
56%
The Seeker: The Dark Is Rising
431 votes
2
— Terrible
67%
The Secret of Moonacre
394 votes
6
— Fair
74%
The Cave of the Golden Rose 4
50 votes
9
— Superb
70%
The Cave of the Golden Rose 3
42 votes
9
— Superb
69%
The Dragon Ring
20 votes
9
— Superb
46%
Hans Christian Andersen: My Life as a Fairytale
9 votes
8
— Great
1
2
3
4
5
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup