trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
MrNachooification
5
followers
Auckland, Auckland
30
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
42
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
79%
Mad Max: Fury Road
45,003 votes
8
— Great
73%
Jumanji: Welcome to the Jungle
34,007 votes
6
— Fair
65%
Baywatch
19,874 votes
6
— Fair
75%
Creed
16,152 votes
7
— Good
72%
Cars 3
13,463 votes
7
— Good
63%
The Hangover Part III
13,396 votes
9
— Superb
82%
Lion
13,260 votes
9
— Superb
73%
Bad Boys
11,654 votes
7
— Good
75%
Scream
11,306 votes
6
— Fair
68%
White Chicks
5,812 votes
7
— Good
67%
Gerald's Game
5,643 votes
7
— Good
82%
Once Upon a Time in the West
4,743 votes
9
— Superb
63%
What Happens in Vegas
4,045 votes
7
— Good
68%
Delivery Man
3,937 votes
7
— Good
76%
Coach Carter
3,931 votes
10
— Totally Ninja!
68%
A Ghost Story
3,718 votes
7
— Good
73%
Definitely, Maybe
3,623 votes
5
— Meh
63%
30 Minutes or Less
3,479 votes
8
— Great
62%
Shallow Hal
3,453 votes
7
— Good
61%
Not Another Teen Movie
3,162 votes
6
— Fair
65%
Just Friends
3,115 votes
8
— Great
67%
Accepted
3,036 votes
7
— Good
80%
In the Mood for Love
2,824 votes
8
— Great
61%
The Tuxedo
2,734 votes
8
— Great
60%
The Hot Chick
2,703 votes
9
— Superb
56%
A Haunted House
2,245 votes
6
— Fair
57%
Big Momma's House 2
1,837 votes
9
— Superb
71%
Pretty in Pink
1,834 votes
5
— Meh
61%
Death at a Funeral
1,705 votes
7
— Good
70%
Major Payne
1,633 votes
8
— Great
71%
The One I Love
1,630 votes
8
— Great
56%
Big Mommas: Like Father, Like Son
1,468 votes
6
— Fair
68%
Big Stan
1,420 votes
7
— Good
57%
Taxi
1,399 votes
8
— Great
67%
Kung Pow: Enter the Fist
1,342 votes
3
— Bad
76%
Imagine Me & You
1,131 votes
8
— Great
74%
Slap Shot
837 votes
5
— Meh
67%
Barbershop 2: Back in Business
592 votes
7
— Good
82%
To Live
338 votes
8
— Great
51%
College
263 votes
6
— Fair
71%
Search
255 votes
7
— Good
65%
That Old Feeling
63 votes
2
— Terrible
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
Ads suck, but they help pay the bills.
Hide ads with
VIP.
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup