Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Leukopoietin
0
Followers
1
Following
Westeros
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
217
movies
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
75%
Dunkirk
30,918 votes
10
— Totally Ninja!
76%
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
29,845 votes
7
— Good
72%
Ant-Man and the Wasp
30,602 votes
7
— Good
66%
Justice League
31,979 votes
4
— Poor
82%
Die Hard
27,808 votes
6
— Fair
76%
John Wick: Chapter 3 - Parabellum
28,701 votes
7
— Good
71%
Kingsman: The Golden Circle
28,984 votes
7
— Good
67%
Lucy
29,581 votes
7
— Good
70%
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones
29,128 votes
7
— Good
72%
The Maze Runner
28,524 votes
6
— Fair
84%
Léon: The Professional
25,351 votes
8
— Great
76%
300
25,650 votes
4
— Poor
72%
Tenet
26,270 votes
7
— Good
68%
Ghost in the Shell
26,821 votes
4
— Poor
77%
Skyfall
24,634 votes
10
— Totally Ninja!
72%
The Fate of the Furious
25,056 votes
5
— Meh
75%
Sicario
24,393 votes
8
— Great
74%
Brave
24,464 votes
7
— Good
70%
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2
25,143 votes
7
— Good
72%
Shazam!
24,745 votes
6
— Fair
77%
Incredibles 2
23,820 votes
9
— Superb
74%
The Hitman's Bodyguard
23,858 votes
6
— Fair
80%
The Bourne Identity
22,877 votes
8
— Great
69%
Divergent
24,344 votes
8
— Great
77%
Mission: Impossible - Fallout
22,717 votes
8
— Great
69%
Spectre
23,530 votes
6
— Fair
73%
The Nice Guys
22,647 votes
8
— Great
79%
Casino Royale
21,779 votes
8
— Great
76%
Alita: Battle Angel
22,166 votes
6
— Fair
76%
Rise of the Planet of the Apes
21,989 votes
7
— Good
66%
Star Wars: The Rise of Skywalker
23,596 votes
6
— Fair
73%
Looper
22,169 votes
7
— Good
74%
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings
21,991 votes
6
— Fair
76%
The Equalizer
21,728 votes
5
— Meh
70%
Solo: A Star Wars Story
22,506 votes
7
— Good
63%
Assassin's Creed
23,616 votes
4
— Poor
71%
Transformers
21,953 votes
8
— Great
65%
The Incredible Hulk
22,873 votes
7
— Good
75%
Mission: Impossible - Rogue Nation
21,214 votes
8
— Great
73%
Maleficent
21,445 votes
8
— Great
76%
Kung Fu Panda
20,713 votes
7
— Good
73%
I, Robot
20,891 votes
7
— Good
69%
The Wolverine
21,251 votes
8
— Great
81%
Ford v Ferrari
19,487 votes
8
— Great
76%
Nobody
20,009 votes
6
— Fair
73%
21 Jump Street
20,448 votes
8
— Great
79%
How to Train Your Dragon 2
19,425 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Tomb Raider
20,775 votes
5
— Meh
74%
American Sniper
19,781 votes
8
— Great
73%
Furious 7
19,806 votes
7
— Good
77%
Fury
19,262 votes
9
— Superb
79%
The Bourne Ultimatum
18,550 votes
7
— Good
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,358 votes
4
— Poor
70%
Snowpiercer
19,525 votes
9
— Superb
68%
The Great Wall
19,882 votes
4
— Poor
65%
Baywatch
20,211 votes
4
— Poor
66%
Godzilla
19,645 votes
4
— Poor
74%
No Time to Die
18,443 votes
8
— Great
78%
The Bourne Supremacy
17,806 votes
7
— Good
71%
Atomic Blonde
18,680 votes
4
— Poor
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch