Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Levuy
0
Followers
0
Following
Moscow, Moscow
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Thriller
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
272
movies
Thriller
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
77%
Black Swan
19,088 votes
8
— Great
77%
Taken
19,054 votes
7
— Good
79%
The Bourne Ultimatum
18,610 votes
5
— Meh
74%
No Time to Die
18,499 votes
8
— Great
68%
X-Men: The Last Stand
18,048 votes
5
— Meh
77%
Minority Report
17,993 votes
7
— Good
78%
The Bourne Supremacy
17,863 votes
6
— Fair
71%
In Time
17,854 votes
6
— Fair
75%
Mission: Impossible - Ghost Protocol
17,646 votes
6
— Fair
72%
The Fast and the Furious
17,357 votes
8
— Great
75%
Source Code
17,293 votes
7
— Good
74%
Mission: Impossible
16,671 votes
7
— Good
70%
Mr. & Mrs. Smith
16,399 votes
9
— Superb
72%
Hereditary
16,385 votes
8
— Great
71%
Fast & Furious 6
16,370 votes
4
— Poor
79%
Twelve Monkeys
16,109 votes
8
— Great
65%
San Andreas
15,847 votes
6
— Fair
77%
The Butterfly Effect
15,741 votes
8
— Great
77%
Sin City
15,626 votes
9
— Superb
76%
Argo
15,439 votes
9
— Superb
74%
Fast Five
15,378 votes
7
— Good
72%
The Menu
15,340 votes
8
— Great
78%
Train to Busan
15,338 votes
7
— Good
68%
The Day After Tomorrow
15,228 votes
7
— Good
80%
Fargo
15,084 votes
8
— Great
78%
Captain Phillips
14,989 votes
7
— Good
72%
Nocturnal Animals
14,940 votes
8
— Great
67%
Bright
14,829 votes
6
— Fair
76%
28 Days Later
14,589 votes
9
— Superb
78%
Jaws
14,533 votes
7
— Good
66%
2 Fast 2 Furious
14,476 votes
4
— Poor
78%
Predator
14,337 votes
6
— Fair
68%
Quantum of Solace
14,247 votes
4
— Poor
78%
Children of Men
14,187 votes
7
— Good
69%
Underworld: Blood Wars
13,953 votes
5
— Meh
69%
Fast & Furious
13,863 votes
4
— Poor
77%
The Girl with the Dragon Tattoo
13,860 votes
7
— Good
72%
The Beekeeper
13,807 votes
7
— Good
66%
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
13,569 votes
7
— Good
72%
Armageddon
13,466 votes
7
— Good
77%
Die Hard: With a Vengeance
13,262 votes
6
— Fair
68%
The Shallows
13,141 votes
7
— Good
75%
Die Hard 2
13,126 votes
6
— Fair
70%
Contagion
12,945 votes
6
— Fair
71%
Mission: Impossible III
12,857 votes
8
— Great
69%
Ocean's Twelve
12,764 votes
7
— Good
67%
War of the Worlds
12,676 votes
7
— Good
71%
National Treasure
12,606 votes
7
— Good
69%
Cloverfield
12,589 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Jurassic Park III
12,423 votes
5
— Meh
64%
Mission: Impossible II
12,302 votes
7
— Good
69%
Wanted
12,068 votes
7
— Good
66%
Transcendence
11,964 votes
5
— Meh
83%
Psycho
11,820 votes
9
— Superb
81%
Serenity
11,797 votes
8
— Great
65%
Terminator 3: Rise of the Machines
11,751 votes
5
— Meh
71%
Live Free or Die Hard
11,743 votes
7
— Good
71%
Super 8
11,703 votes
8
— Great
65%
Terminator Salvation
11,580 votes
4
— Poor
73%
Underworld
11,498 votes
7
— Good
1
2
3
4
5
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch