Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Carlos Alberto Marañon
1
Follower
0
Following
La Romana, Spain
53
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
134
movies
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
66%
Renfield
5,989 votes
8
— Great
70%
The Family Plan
5,753 votes
9
— Superb
67%
Spenser Confidential
5,559 votes
9
— Superb
70%
Beverly Hills Cop: Axel F
5,378 votes
9
— Superb
68%
The Family
5,035 votes
8
— Great
75%
Hustle
5,030 votes
10
— Totally Ninja!
65%
Day Shift
4,908 votes
8
— Great
73%
The Christmas Chronicles
4,789 votes
9
— Superb
65%
Absolutely Anything
4,702 votes
1
— Weak Sauce :(
70%
Role Models
4,571 votes
8
— Great
70%
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby
4,407 votes
8
— Great
63%
Murder Mystery 2
4,405 votes
9
— Superb
71%
IF
4,157 votes
8
— Great
61%
Roald Dahl's The Witches
4,140 votes
8
— Great
63%
Bill & Ted Face the Music
4,000 votes
8
— Great
63%
The Union
3,878 votes
8
— Great
62%
The Cobbler
3,553 votes
8
— Great
69%
Spirited
3,382 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Ricky Stanicky
3,374 votes
7
— Good
60%
That's My Boy
3,308 votes
9
— Superb
64%
Inherent Vice
3,235 votes
1
— Weak Sauce :(
68%
Skiptrace
3,121 votes
8
— Great
67%
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day
3,040 votes
8
— Great
56%
Borderlands
2,868 votes
9
— Superb
65%
The Instigators
2,823 votes
8
— Great
75%
The Hundred-Foot Journey
2,764 votes
1
— Weak Sauce :(
66%
The War with Grandpa
2,642 votes
7
— Good
70%
Look Who's Back
2,618 votes
10
— Totally Ninja!
63%
Role Play
2,356 votes
8
— Great
64%
Jay and Silent Bob Reboot
2,078 votes
9
— Superb
65%
We Have a Ghost
2,051 votes
9
— Superb
70%
Slumberland
1,983 votes
9
— Superb
63%
Old Dads
1,930 votes
8
— Great
72%
Champions
1,893 votes
9
— Superb
76%
Volver
1,640 votes
10
— Totally Ninja!
68%
Metal Lords
1,627 votes
9
— Superb
78%
Secondhand Lions
1,528 votes
9
— Superb
61%
Candy Cane Lane
1,481 votes
8
— Great
71%
Roald Dahl's Matilda the Musical
1,471 votes
10
— Totally Ninja!
66%
He Never Died
1,442 votes
8
— Great
58%
R.I.P.D. 2: Rise of the Damned
1,428 votes
8
— Great
59%
Miller's Girl
1,405 votes
7
— Good
64%
Secret Headquarters
1,342 votes
7
— Good
66%
Clerks III
1,287 votes
7
— Good
59%
Die Hart
1,260 votes
7
— Good
62%
The Angriest Man in Brooklyn
1,204 votes
8
— Great
71%
Ricky Gervais: Armageddon
1,110 votes
9
— Superb
67%
The Portable Door
1,071 votes
9
— Superb
60%
Studio 666
1,005 votes
9
— Superb
57%
Space Cadet
992 votes
8
— Great
62%
The Kill Room
938 votes
10
— Totally Ninja!
60%
Army of One
895 votes
8
— Great
65%
The Warriors Gate
895 votes
6
— Fair
67%
Genie
864 votes
8
— Great
62%
White Men Can't Jump
746 votes
8
— Great
57%
The American Society of Magical Negroes
657 votes
7
— Good
76%
Heavy Trip
635 votes
10
— Totally Ninja!
65%
TiMER
491 votes
7
— Good
60%
High Heat
474 votes
8
— Great
56%
The Estate
428 votes
6
— Fair
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch