trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Marso
VIP
7
22
followers
Murcia
33
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
Rated At
2024-01-01T00:00:00Z
2024-12-31T23:59:59Z
77
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
82%
The Handmaid's Tale
11,092 votes
8
— Great
87%
Succession
8,290 votes
8
— Great
79%
Reacher
6,539 votes
8
— Great
82%
Fallout
6,481 votes
8
— Great
77%
Bridgerton
4,840 votes
5
— Meh
73%
Halo
4,568 votes
7
— Good
86%
Shōgun
4,374 votes
9
— Superb
75%
3 Body Problem
3,981 votes
8
— Great
75%
Baby Reindeer
3,098 votes
7
— Good
76%
GLOW
2,719 votes
6
— Fair
77%
A Discovery of Witches
2,650 votes
6
— Fair
77%
Your Honor
2,570 votes
8
— Great
80%
The Gentlemen
2,492 votes
8
— Great
72%
Avatar: The Last Airbender
2,394 votes
6
— Fair
86%
BLUE EYE SAMURAI
2,322 votes
8
— Great
71%
Monarch: Legacy of Monsters
2,198 votes
7
— Good
60%
Echo
1,912 votes
6
— Fair
78%
Masters of the Air
1,765 votes
7
— Good
71%
Percy Jackson and the Olympians
1,764 votes
6
— Fair
76%
Special Ops: Lioness
1,619 votes
7
— Good
71%
Berlin
1,277 votes
6
— Fair
74%
All the Light We Cannot See
1,007 votes
7
— Good
67%
Constellation
981 votes
7
— Good
68%
The Tourist
928 votes
6
— Fair
61%
Squid Game: The Challenge
876 votes
5
— Meh
77%
One Day
752 votes
7
— Good
77%
Explained
670 votes
7
— Good
63%
Quantum Leap
668 votes
4
— Poor
77%
Dead Boy Detectives
622 votes
6
— Fair
72%
The Asunta Case
617 votes
7
— Good
68%
Eric
569 votes
8
— Great
79%
The Artful Dodger
562 votes
7
— Good
74%
American Nightmare
549 votes
6
— Fair
71%
Lawmen: Bass Reeves
540 votes
7
— Good
69%
Yu Yu Hakusho
474 votes
3
— Bad
63%
The Big Door Prize
467 votes
5
— Meh
59%
The Regime
453 votes
6
— Fair
74%
My Adventures with Superman
439 votes
7
— Good
71%
The 8 Show
433 votes
7
— Good
61%
The Signal
374 votes
6
— Fair
71%
Red Queen
372 votes
6
— Fair
74%
Boy Swallows Universe
372 votes
7
— Good
73%
The Naked Director
365 votes
7
— Good
71%
House of Ninjas
342 votes
7
— Good
70%
The Barrier
336 votes
6
— Fair
67%
Irma Vep
330 votes
7
— Good
68%
Manhunt
315 votes
7
— Good
70%
A Killer Paradox
310 votes
7
— Good
80%
Mr Bates vs The Post Office
306 votes
8
— Great
73%
Renegade Nell
305 votes
7
— Good
71%
A Gentleman in Moscow
264 votes
6
— Fair
60%
Expats
258 votes
6
— Fair
76%
1670
253 votes
6
— Fair
71%
Swagger
247 votes
7
— Good
69%
The New Look
206 votes
7
— Good
78%
The Railway Men - The Untold Story of Bhopal 1984
203 votes
7
— Good
71%
The Game of the Keys
202 votes
6
— Fair
79%
World War II: From the Frontlines
191 votes
8
— Great
61%
Supersex
159 votes
6
— Fair
66%
Alexander: The Making of a God
150 votes
6
— Fair
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2024-01-01T00:00:00Z2024-12-31T23:59:59Z