Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
mbol72
0
Followers
0
Following
Schipluiden, South Holland
52
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
159
movies
Comedy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
75%
Poor Things
9,927 votes
8
— Great
70%
Yes Man
10,006 votes
6
— Fair
72%
Love and Monsters
9,502 votes
7
— Good
72%
Wonka
9,322 votes
7
— Good
71%
Yesterday
9,246 votes
7
— Good
65%
Murder Mystery
9,660 votes
6
— Fair
78%
Inside Out 2
8,826 votes
8
— Great
66%
No Hard Feelings
9,362 votes
6
— Fair
73%
Elemental
8,565 votes
7
— Good
83%
Klaus
7,828 votes
7
— Good
69%
Goosebumps
8,443 votes
6
— Fair
77%
O Brother, Where Art Thou?
7,877 votes
8
— Great
78%
The Mitchells vs. the Machines
7,841 votes
7
— Good
67%
Hitman's Wife's Bodyguard
8,337 votes
6
— Fair
63%
Shazam! Fury of the Gods
8,445 votes
6
— Fair
70%
The Unbearable Weight of Massive Talent
7,948 votes
8
— Great
74%
The Ministry of Ungentlemanly Warfare
7,632 votes
8
— Great
69%
Sonic the Hedgehog 2
7,798 votes
6
— Fair
66%
Ghostbusters: Frozen Empire
7,802 votes
6
— Fair
68%
Pitch Perfect 3
7,637 votes
5
— Meh
72%
Bad Boys: Ride or Die
6,998 votes
7
— Good
70%
Joy
6,939 votes
6
— Fair
70%
The Guardians of the Galaxy Holiday Special
6,514 votes
6
— Fair
71%
The Ballad of Buster Scruggs
6,360 votes
7
— Good
62%
Argylle
6,677 votes
5
— Meh
68%
The House with a Clock in Its Walls
6,329 votes
6
— Fair
76%
Galaxy Quest
5,980 votes
7
— Good
77%
The Holdovers
5,948 votes
7
— Good
70%
Violent Night
6,183 votes
6
— Fair
61%
Cocaine Bear
6,614 votes
6
— Fair
67%
Operation Fortune: Ruse de Guerre
6,190 votes
6
— Fair
71%
Good Boys
5,928 votes
8
— Great
69%
Babylon
5,930 votes
4
— Poor
70%
The Family Plan
5,749 votes
6
— Fair
67%
Guns Akimbo
5,875 votes
3
— Bad
75%
Christopher Robin
5,349 votes
7
— Good
73%
Fighting with My Family
5,397 votes
7
— Good
67%
Spenser Confidential
5,558 votes
6
— Fair
70%
Beverly Hills Cop: Axel F
5,364 votes
6
— Fair
66%
The Change-Up
5,415 votes
7
— Good
65%
Ghosted
5,458 votes
6
— Fair
73%
The Croods: A New Age
5,126 votes
7
— Good
75%
Hustle
5,030 votes
7
— Good
73%
The Bad Guys
5,072 votes
6
— Fair
64%
Isn't It Romantic
5,274 votes
7
— Good
75%
Abominable
4,815 votes
7
— Good
67%
Army of Thieves
5,044 votes
7
— Good
73%
The Christmas Chronicles
4,789 votes
7
— Good
67%
Ticket to Paradise
4,291 votes
6
— Fair
71%
IF
4,151 votes
7
— Good
63%
Murder Mystery 2
4,405 votes
6
— Fair
75%
American Fiction
3,924 votes
7
— Good
71%
Dog
4,019 votes
6
— Fair
65%
The Man from Toronto
4,096 votes
6
— Fair
68%
Life of the Party
3,876 votes
6
— Fair
71%
The Angry Birds Movie 2
3,789 votes
5
— Meh
72%
Migration
3,709 votes
6
— Fair
61%
Amsterdam
3,759 votes
6
— Fair
70%
DC League of Super-Pets
3,422 votes
7
— Good
73%
Dolemite Is My Name
2,995 votes
7
— Good
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch