Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Kevin Obando Cabalceta
0
Followers
0
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
34
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
8 - Great
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
91%
Chernobyl
27,207 votes
8
— Great
86%
Six Feet Under
5,611 votes
8
— Great
85%
Friends
42,493 votes
8
— Great
84%
Boardwalk Empire
9,243 votes
8
— Great
84%
Power
3,494 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,881 votes
8
— Great
84%
Person of Interest
16,331 votes
8
— Great
83%
Suits
24,875 votes
8
— Great
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,880 votes
8
— Great
83%
Orphan Black
12,501 votes
8
— Great
83%
Westworld
26,457 votes
8
— Great
83%
The Americans
9,111 votes
8
— Great
82%
Big Little Lies
7,237 votes
8
— Great
82%
Mare of Easttown
5,541 votes
8
— Great
82%
The Night Of
6,071 votes
8
— Great
82%
Black Sails
7,958 votes
8
— Great
82%
Dopesick
2,190 votes
8
— Great
82%
Sense8
11,591 votes
8
— Great
81%
Marvel's The Punisher
11,131 votes
8
— Great
81%
Penny Dreadful
8,411 votes
8
— Great
80%
After Life
4,840 votes
8
— Great
79%
That '70s Show
8,082 votes
8
— Great
79%
BEEF
4,337 votes
8
— Great
77%
Family Guy
19,282 votes
8
— Great
77%
The 100
20,509 votes
8
— Great
77%
Masters of Sex
2,895 votes
8
— Great
76%
American Crime
640 votes
8
— Great
76%
Dexter: New Blood
4,438 votes
8
— Great
76%
The Haunting of Bly Manor
3,784 votes
8
— Great
75%
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story
4,910 votes
8
— Great
74%
Fleishman Is in Trouble
546 votes
8
— Great
74%
The Ranch
1,706 votes
8
— Great
70%
Two and a Half Men
12,581 votes
8
— Great
69%
Obi-Wan Kenobi
7,555 votes
8
— Great
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch