trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Lisa Anne Davies
1
follower
Cardiff Wales
34
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Adventure
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
305
movies
Adventure
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
5
6
65%
The Christmas Chronicles: Part Two
2,089 votes
6
— Fair
51%
Super Mario Bros.
2,358 votes
3
— Bad
64%
The Addams Family 2
2,080 votes
5
— Meh
74%
Eight Below
1,862 votes
8
— Great
74%
Balto
1,735 votes
10
— Totally Ninja!
73%
Bedknobs and Broomsticks
1,703 votes
8
— Great
75%
Jack-Jack Attack
1,664 votes
6
— Fair
74%
Homeward Bound: The Incredible Journey
1,652 votes
10
— Totally Ninja!
73%
DuckTales: The Movie - Treasure of the Lost Lamp
1,659 votes
10
— Totally Ninja!
49%
Street Fighter
2,032 votes
3
— Bad
67%
A Walk in the Woods
1,723 votes
6
— Fair
57%
The Ice Age Adventures of Buck Wild
1,848 votes
6
— Fair
71%
Alive
1,611 votes
7
— Good
70%
A Boy Called Christmas
1,621 votes
7
— Good
66%
The Jewel of the Nile
1,644 votes
2
— Terrible
72%
Halloweentown
1,534 votes
8
— Great
71%
The Bob's Burgers Movie
1,499 votes
6
— Fair
62%
The Jungle Book 2
1,408 votes
8
— Great
67%
Shrek the Halls
1,301 votes
7
— Good
70%
Superman: Unbound
1,263 votes
10
— Totally Ninja!
62%
Mighty Morphin Power Rangers: The Movie
1,279 votes
6
— Fair
58%
Gold
1,257 votes
5
— Meh
77%
The Boy, the Mole, the Fox and the Horse
1,007 votes
7
— Good
69%
Ice Age: The Great Egg-Scapade
1,024 votes
6
— Fair
68%
Ooops! Noah Is Gone...
994 votes
7
— Good
65%
A Lonely Place to Die
990 votes
7
— Good
65%
Walking with Dinosaurs
967 votes
5
— Meh
60%
Valiant
1,002 votes
5
— Meh
61%
Snow Dogs
978 votes
7
— Good
65%
Deep Rising
936 votes
6
— Fair
71%
Creature from the Black Lagoon
881 votes
6
— Fair
63%
Mighty Joe Young
889 votes
10
— Totally Ninja!
68%
The House of Magic
831 votes
5
— Meh
60%
Infinite Storm
891 votes
5
— Meh
71%
Family Guy Presents: Stewie Griffin: The Untold Story
771 votes
10
— Totally Ninja!
67%
Capture the Flag
794 votes
4
— Poor
53%
Black Water: Abyss
807 votes
6
— Fair
64%
Playmobil: The Movie
660 votes
4
— Poor
56%
Open Season: Scared Silly
681 votes
6
— Fair
68%
Duck Duck Goose
548 votes
5
— Meh
57%
Willow Creek
574 votes
1
— Weak Sauce :(
57%
Godzilla: The Planet Eater
541 votes
7
— Good
73%
Robin Robin
471 votes
8
— Great
62%
Black Water
421 votes
4
— Poor
72%
We Bare Bears: The Movie
325 votes
6
— Fair
63%
Santa Buddies
335 votes
3
— Bad
69%
Blinky Bill the Movie
311 votes
3
— Bad
79%
Sgt. Stubby: An American Hero
276 votes
10
— Totally Ninja!
56%
Dinosaur Island
328 votes
4
— Poor
70%
Death Hunt
243 votes
9
— Superb
69%
Battle at Big Rock
236 votes
10
— Totally Ninja!
74%
Zog
197 votes
8
— Great
72%
The Journey of Natty Gann
195 votes
7
— Good
60%
The Boss Baby: Christmas Bonus
215 votes
6
— Fair
70%
Santa's Little Helpers
187 votes
4
— Poor
63%
Dino Time
161 votes
4
— Poor
68%
End of Sentence
145 votes
6
— Fair
62%
The Evil That Men Do
119 votes
7
— Good
68%
Annabelle's Wish
102 votes
7
— Good
68%
Duck the Halls: A Mickey Mouse Christmas Special
43 votes
4
— Poor
1
2
3
4
5
6
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup