trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
MJC7475
VIP
9
21
followers
Canton, Ohio
54
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
Rated At
2024-01-01T00:00:00Z
2024-12-31T23:59:59Z
91
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
67%
Dracula Untold
10,687 votes
5
— Meh
69%
Godzilla x Kong: The New Empire
7,179 votes
6
— Fair
67%
Road House
7,080 votes
7
— Good
79%
Citizen Kane
6,140 votes
7
— Good
77%
Godzilla Minus One
6,167 votes
7
— Good
67%
Ghostbusters: Frozen Empire
5,820 votes
6
— Fair
82%
Modern Times
3,779 votes
8
— Great
62%
The Signal
4,330 votes
6
— Fair
78%
Ben-Hur
3,805 votes
7
— Good
64%
The 6th Day
3,516 votes
7
— Good
69%
Abigail
3,370 votes
7
— Good
63%
Hellraiser
2,914 votes
6
— Fair
65%
The Wandering Earth
2,830 votes
6
— Fair
66%
Time Trap
2,785 votes
9
— Superb
81%
City Lights
2,396 votes
9
— Superb
60%
Spaceman
2,394 votes
5
— Meh
73%
Invasion of the Body Snatchers
1,744 votes
8
— Great
51%
400 Days
1,890 votes
6
— Fair
67%
Goon: Last of the Enforcers
1,581 votes
7
— Good
75%
King Kong
1,486 votes
9
— Superb
62%
The Weekend Away
1,329 votes
5
— Meh
64%
Open Grave
1,185 votes
6
— Fair
71%
Ricky Gervais: Armageddon
1,045 votes
7
— Good
74%
Bride of Frankenstein
1,014 votes
9
— Superb
57%
Occupation
1,158 votes
3
— Bad
79%
Sherlock Jr.
971 votes
7
— Good
71%
Dave Chappelle: The Dreamer
807 votes
6
— Fair
80%
The Circus
717 votes
8
— Great
71%
Dracula
728 votes
7
— Good
54%
The Superdeep
649 votes
3
— Bad
59%
Prom Night
610 votes
6
— Fair
64%
The Chalk Line
440 votes
5
— Meh
56%
The Birth of a Nation
454 votes
4
— Poor
60%
Nightmare Cinema
402 votes
6
— Fair
70%
Three Little Pigs
330 votes
7
— Good
53%
Deus
387 votes
5
— Meh
76%
Our Hospitality
273 votes
8
— Great
76%
Seven Chances
265 votes
7
— Good
76%
Sons of the Desert
245 votes
7
— Good
78%
Way Out West
223 votes
7
— Good
66%
Parallel
244 votes
7
— Good
55%
Day of Reckoning
225 votes
4
— Poor
73%
The Music Box
173 votes
7
— Good
63%
The Incident
189 votes
8
— Great
63%
Jack Brooks: Monster Slayer
187 votes
6
— Fair
70%
The Flying Deuces
146 votes
7
— Good
54%
The Horror Show
159 votes
5
— Meh
74%
Vanishing Time: A Boy Who Returned
124 votes
7
— Good
63%
Frankenstein
140 votes
7
— Good
52%
Don't Grow Up
150 votes
4
— Poor
57%
Row 19
130 votes
5
— Meh
67%
The Rink
113 votes
5
— Meh
65%
Dante's Inferno
103 votes
6
— Fair
60%
Murders in the Rue Morgue
109 votes
6
— Fair
66%
Three Ages
99 votes
5
— Meh
58%
Relax, I'm from the Future
100 votes
7
— Good
61%
Alice in Wonderland
94 votes
5
— Meh
64%
How Long Will I Love U
83 votes
7
— Good
57%
Kid Auto Races at Venice
91 votes
4
— Poor
72%
County Hospital
69 votes
7
— Good
1
2
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2024-01-01T00:00:00Z2024-12-31T23:59:59Z