Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
naty
9
Followers
10
Following
Brno, Czech Republic
18
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
34
movies
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
7 - Good
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
76%
The Batman
27,263 votes
7
— Good
80%
Oppenheimer
23,097 votes
7
— Good
73%
Madagascar
17,290 votes
7
— Good
75%
Saw
14,615 votes
7
— Good
58%
Twilight
16,492 votes
7
— Good
71%
Midsommar
14,183 votes
7
— Good
66%
The Flash
11,702 votes
7
— Good
70%
The Creator
11,109 votes
7
— Good
67%
M3GAN
8,807 votes
7
— Good
69%
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes
8,582 votes
7
— Good
65%
X
7,664 votes
7
— Good
66%
The Babysitter
6,601 votes
7
— Good
62%
Argylle
6,570 votes
7
— Good
63%
The Little Mermaid
5,201 votes
7
— Good
62%
Ma
4,463 votes
7
— Good
75%
Anthropoid
3,775 votes
7
— Good
69%
Happiest Season
2,536 votes
7
— Good
63%
Dorian Gray
2,191 votes
7
— Good
65%
May December
1,946 votes
7
— Good
62%
Family Switch
1,761 votes
7
— Good
49%
The Bubble
1,510 votes
7
— Good
75%
Mommy Dead and Dearest
1,055 votes
7
— Good
65%
Our Father
732 votes
7
— Good
68%
One Piece: The Movie
635 votes
7
— Good
67%
One Piece: Clockwork Island Adventure
524 votes
7
— Good
72%
A Cat in Paris
362 votes
7
— Good
67%
How to Rob a Bank
283 votes
7
— Good
69%
One Piece: Defeat the Pirate Ganzack!
272 votes
7
— Good
69%
Total Eclipse
268 votes
7
— Good
64%
Vita & Virginia
239 votes
7
— Good
65%
One Piece: Dream Soccer King!
132 votes
7
— Good
71%
Girls State
56 votes
7
— Good
62%
The Paedophile Hunter
36 votes
7
— Good
71%
Traps
9 votes
7
— Good
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch