trakt
Show & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
Join Trakt
Sign In
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
TV
Movies
Calendar
Discover
Apps
VIP
Forums
Omar Comin’
VIP
2
143
followers
Omicron Persei 8
35
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Friends
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
Rated At
2023-01-01T00:00:00Z
2023-12-31T23:59:59Z
227
shows
All Genres
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Percentage
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
92%
Breaking Bad
97,553 votes
10
— Totally Ninja!
92%
The Wire
15,554 votes
9
— Superb
91%
Band of Brothers
16,575 votes
8
— Great
91%
Planet Earth
4,721 votes
8
— Great
91%
The Sopranos
15,228 votes
9
— Superb
91%
Planet Earth II
2,625 votes
8
— Great
89%
Life
1,024 votes
8
— Great
89%
Cosmos
5,078 votes
8
— Great
89%
Game of Thrones
131,416 votes
8
— Great
88%
Seven Worlds, One Planet
357 votes
8
— Great
88%
Rick and Morty
29,535 votes
7
— Good
88%
Batman: The Animated Series
3,154 votes
8
— Great
87%
Chappelle's Show
2,064 votes
8
— Great
87%
Frozen Planet
792 votes
8
— Great
86%
It's Always Sunny in Philadelphia
10,466 votes
7
— Good
86%
The Office
27,479 votes
7
— Good
86%
Six Feet Under
5,493 votes
8
— Great
86%
Futurama
19,623 votes
7
— Good
86%
Peaky Blinders
16,297 votes
8
— Great
86%
Curb Your Enthusiasm
4,960 votes
7
— Good
85%
Seinfeld
12,195 votes
7
— Good
85%
Sons of Anarchy
17,099 votes
8
— Great
85%
House
30,004 votes
8
— Great
85%
Mad Men
11,324 votes
8
— Great
85%
Parks and Recreation
17,486 votes
8
— Great
85%
Archer
11,483 votes
8
— Great
85%
Shameless
14,661 votes
8
— Great
85%
Narcos
14,923 votes
8
— Great
85%
The X-Files
12,145 votes
8
— Great
85%
Friends
41,458 votes
8
— Great
85%
Dynasties
305 votes
8
— Great
85%
Stranger Things
53,079 votes
7
— Good
85%
True Detective
21,155 votes
8
— Great
85%
Mr. Robot
26,745 votes
8
— Great
85%
Freaks and Geeks
5,141 votes
7
— Good
84%
South Park
19,251 votes
5
— Meh
84%
House of Cards
24,260 votes
8
— Great
84%
The Universe
431 votes
8
— Great
84%
Hannibal
15,100 votes
8
— Great
84%
Arrested Development
12,609 votes
8
— Great
84%
Dexter
39,098 votes
9
— Superb
84%
Mindhunter
12,164 votes
8
— Great
84%
The Queen's Gambit
18,121 votes
8
— Great
84%
Scrubs
13,399 votes
8
— Great
84%
Daria
1,384 votes
8
— Great
84%
Coupling
1,589 votes
7
— Good
84%
Suits
24,305 votes
8
— Great
83%
Home Movies
366 votes
7
— Good
83%
Brooklyn Nine-Nine
24,074 votes
7
— Good
83%
Better Off Ted
2,395 votes
8
— Great
83%
Supernatural
24,952 votes
7
— Good
83%
Schitt's Creek
5,035 votes
8
— Great
83%
MythBusters
4,724 votes
8
— Great
83%
Psych
6,558 votes
7
— Good
83%
White Collar
10,072 votes
7
— Good
83%
Louie
4,225 votes
8
— Great
83%
I Love Lucy
600 votes
7
— Good
83%
Locked Up
1,485 votes
7
— Good
83%
Ozark
12,804 votes
7
— Good
82%
Tom and Jerry
1,240 votes
7
— Good
1
2
3
4
Find a
TV show
or
movie
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup
2023-01-01T00:00:00Z2023-12-31T23:59:59Z