Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
OrganizedStan
1
Follower
1
Following
Omicron Persei 8
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
222
movies
Fantasy
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
44%
The Last Airbender
6,824 votes
5
— Meh
80%
Kiki's Delivery Service
6,750 votes
9
— Superb
77%
The Crow
6,721 votes
8
— Great
76%
Treasure Planet
6,694 votes
5
— Meh
64%
The League of Extraordinary Gentlemen
6,667 votes
8
— Great
63%
The Mortal Instruments: City of Bones
6,228 votes
6
— Fair
60%
Alvin and the Chipmunks
6,152 votes
6
— Fair
70%
Mary Poppins Returns
6,103 votes
6
— Fair
63%
The Green Knight
6,053 votes
4
— Poor
64%
17 Again
5,984 votes
7
— Good
51%
Ghost Rider: Spirit of Vengeance
5,792 votes
7
— Good
67%
Casper
5,765 votes
9
— Superb
64%
Chaos Walking
5,668 votes
3
— Bad
75%
The Book of Life
5,622 votes
7
— Good
65%
Pan
5,515 votes
4
— Poor
76%
Labyrinth
5,486 votes
4
— Poor
75%
Evil Dead II
5,376 votes
8
— Great
64%
Isn't It Romantic
5,268 votes
7
— Good
63%
The Little Mermaid
5,209 votes
8
— Great
66%
The Addams Family
5,129 votes
6
— Fair
73%
The Croods: A New Age
5,112 votes
8
— Great
77%
The Rocky Horror Picture Show
5,082 votes
7
— Good
65%
Day Shift
4,892 votes
7
— Good
59%
A Wrinkle in Time
4,799 votes
3
— Bad
72%
Smallfoot
4,626 votes
9
— Superb
61%
Priest
4,569 votes
8
— Great
59%
Legion
4,487 votes
8
— Great
70%
Werewolf by Night
4,451 votes
5
— Meh
64%
Mandy
4,415 votes
2
— Terrible
72%
Addams Family Values
4,296 votes
8
— Great
52%
Elektra
4,252 votes
7
— Good
69%
Before I Wake
4,242 votes
9
— Superb
66%
Daybreakers
4,233 votes
7
— Good
69%
Three Thousand Years of Longing
4,179 votes
2
— Terrible
64%
The Last Voyage of the Demeter
4,178 votes
5
— Meh
72%
Trolls World Tour
4,051 votes
7
— Good
71%
IF
4,048 votes
2
— Terrible
70%
Death Becomes Her
3,828 votes
10
— Totally Ninja!
60%
The Silence
3,710 votes
8
— Great
62%
The Watchers
3,589 votes
7
— Good
70%
The Craft
3,572 votes
8
— Great
65%
The Voices
3,555 votes
8
— Great
80%
Nimona
3,538 votes
9
— Superb
66%
Dream Scenario
3,532 votes
3
— Bad
66%
Hotel Transylvania: Transformania
3,379 votes
9
— Superb
66%
Hocus Pocus 2
3,331 votes
9
— Superb
61%
The Brothers Grimm
3,251 votes
5
— Meh
64%
Haunted Mansion
3,119 votes
10
— Totally Ninja!
71%
The Rescuers
3,105 votes
5
— Meh
64%
Strange World
2,906 votes
5
— Meh
79%
Suzume
2,838 votes
3
— Bad
60%
Vampire Academy
2,794 votes
6
— Fair
61%
The Haunted Mansion
2,628 votes
7
— Good
80%
Jujutsu Kaisen 0
2,608 votes
6
— Fair
62%
Beastly
2,463 votes
3
— Bad
63%
Dorian Gray
2,197 votes
5
— Meh
67%
Sherlock Gnomes
2,098 votes
8
— Great
66%
The Black Cauldron
2,060 votes
7
— Good
72%
The Witches
2,050 votes
9
— Superb
65%
We Have a Ghost
2,037 votes
8
— Great
1
2
3
4
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch