Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
oyoy
5
Followers
2
Following
At the end of the universe
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Shows
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Science Fiction
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
451
shows
Science Fiction
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Children
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
Game Show
History
Holiday
Home & Garden
Horror
Music
Mystery
News
None
Reality
Romance
Science Fiction
Soap
Special Interest
Sporting Event
Superhero
Suspense
Talk Show
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Popularity
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Partially Watched
Not Watched
Collected
Partially Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
6
7
8
73%
What If...?
6,416 votes
7
— Good
74%
Chilling Adventures of Sabrina
6,328 votes
6
— Fair
78%
The Orville
6,040 votes
8
— Great
81%
Silo
5,915 votes
8
— Great
77%
Limitless
5,881 votes
7
— Good
81%
Peacemaker
5,713 votes
8
— Great
79%
Warehouse 13
5,740 votes
7
— Good
77%
Preacher
5,765 votes
6
— Fair
73%
Titans
5,832 votes
6
— Fair
81%
Star Trek: Voyager
5,489 votes
5
— Meh
75%
The Last Ship
5,668 votes
5
— Meh
77%
Foundation
5,553 votes
9
— Superb
72%
Disenchantment
5,562 votes
7
— Good
57%
She-Hulk: Attorney at Law
6,155 votes
5
— Meh
76%
His Dark Materials
5,296 votes
8
— Great
73%
Sleepy Hollow
5,297 votes
5
— Meh
75%
Star Trek: Picard
5,192 votes
8
— Great
76%
See
4,990 votes
7
— Good
81%
For All Mankind
4,799 votes
8
— Great
76%
Upload
4,938 votes
7
— Good
83%
Star Trek: Deep Space Nine
4,684 votes
6
— Fair
63%
Ms. Marvel
5,332 votes
5
— Meh
73%
Halo
4,872 votes
7
— Good
77%
12 Monkeys
4,721 votes
5
— Meh
75%
3 Body Problem
4,728 votes
5
— Meh
79%
ONE PIECE
4,520 votes
6
— Fair
82%
Cyberpunk: Edgerunners
4,411 votes
5
— Meh
81%
Star Trek
4,443 votes
8
— Great
71%
Manifest
4,695 votes
2
— Terrible
72%
Raised by Wolves
4,535 votes
8
— Great
84%
Utopia
4,169 votes
9
— Superb
76%
Gen V
4,313 votes
6
— Fair
74%
Maniac
4,311 votes
8
— Great
79%
Dollhouse
4,176 votes
6
— Fair
70%
V
4,314 votes
6
— Fair
79%
Torchwood
3,993 votes
6
— Fair
80%
Ash vs Evil Dead
3,932 votes
9
— Superb
80%
Dirk Gently's Holistic Detective Agency
3,921 votes
8
— Great
76%
Dark Matter
3,988 votes
6
— Fair
78%
Travelers
3,924 votes
7
— Good
72%
Snowpiercer
3,999 votes
7
— Good
83%
Pushing Daisies
3,710 votes
8
— Great
73%
Ahsoka
3,937 votes
7
— Good
75%
Doom Patrol
3,805 votes
9
— Superb
73%
I Am Not Okay with This
3,825 votes
6
— Fair
77%
Humans
3,715 votes
5
— Meh
79%
From
3,624 votes
6
— Fair
72%
Wayward Pines
3,791 votes
6
— Fair
78%
Resident Alien
3,521 votes
8
— Great
75%
The Peripheral
3,461 votes
8
— Great
76%
Sweet Tooth
3,401 votes
5
— Meh
58%
Secret Invasion
3,822 votes
6
— Fair
75%
Devs
3,323 votes
9
— Superb
74%
Timeless
3,326 votes
6
— Fair
84%
Farscape
3,102 votes
6
— Fair
81%
Star Trek: Strange New Worlds
3,048 votes
8
— Great
71%
Touch
3,136 votes
6
— Fair
71%
The Gifted
3,099 votes
5
— Meh
82%
Chainsaw Man
2,819 votes
4
— Poor
74%
Warrior Nun
2,938 votes
3
— Bad
1
2
3
6
7
8
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch