Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
phatrear
VIP
0
Followers
0
Following
Port Charlotte, Florida
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Thriller
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
160
movies
Thriller
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
57%
Grand Isle
610 votes
8
— Great
61%
The Locksmith
537 votes
8
— Great
61%
New Life
531 votes
9
— Superb
68%
Darc
530 votes
9
— Superb
69%
Down
479 votes
9
— Superb
68%
What You Wish For
479 votes
8
— Great
60%
High Heat
471 votes
7
— Good
65%
The Passenger
448 votes
7
— Good
61%
New Year, New You
446 votes
9
— Superb
60%
Due Justice
414 votes
9
— Superb
62%
Little Dixie
381 votes
7
— Good
63%
Strange but True
372 votes
9
— Superb
65%
I'm Just F*cking with You
370 votes
9
— Superb
60%
Treehouse
369 votes
8
— Great
59%
After
323 votes
9
— Superb
65%
All That We Destroy
321 votes
9
— Superb
66%
Parallel
273 votes
6
— Fair
55%
Jonah
239 votes
6
— Fair
55%
The Wolf Hour
234 votes
6
— Fair
59%
The Seeding
217 votes
7
— Good
73%
Reba McEntire's The Hammer
198 votes
8
— Great
61%
Last Straw
196 votes
7
— Good
62%
Dig Two Graves
189 votes
8
— Great
53%
Adverse
177 votes
8
— Great
54%
Magellan
170 votes
8
— Great
60%
The Night They Came Home
160 votes
7
— Good
74%
Life After Fighting
152 votes
9
— Superb
63%
Place of Bones
123 votes
9
— Superb
45%
Don't Look Away
96 votes
6
— Fair
58%
Loop Track
88 votes
7
— Good
49%
The Rake
81 votes
7
— Good
51%
Model House
79 votes
8
— Great
49%
Bloodline Killer
75 votes
8
— Great
47%
Perfect
64 votes
3
— Bad
48%
Door in the Woods
56 votes
7
— Good
50%
Hellmington
41 votes
8
— Great
65%
Sanctified
41 votes
7
— Good
51%
End Trip
36 votes
9
— Superb
51%
Day 13
25 votes
7
— Good
53%
Lonely Crime Fanatic
3 votes
5
— Meh
1
2
3
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch