Shows & Movies
Shows & Movies
Shows
Movies
Episodes
People
Lists
Users
Trakt ID
IMDB ID
TMDB ID
TVDB ID
You have no recent searches.
Trending Searches
Shows
Movies
Calendar
Discover
Apps
Trakt for iOS
Works on iPhone and iPad.
Trakt for Android
Works on Android phones.
Trakt for tvOS
Works on Apple TV.
Automatically Track
Scrobble from your media center.
Community Apps
From our awesome dev community.
TraktCasts for iOS
VIP
BETA
Our experimental podcasts app.
Forums
Get VIP
JOIN TRAKT
SIGN IN
Pere G.B.
0
Followers
0
Following
Barcelona
Profile
History
Progress
Collection
Ratings
Lists
Comments
Notes
Network
Year in Review
All Time Stats
Movies
All Types
Movies
Shows
Seasons
Episodes
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
467
movies
Action
All Genres
Action
Adventure
Animation
Anime
Comedy
Crime
Documentary
Donghua
Drama
Family
Fantasy
History
Holiday
Horror
Music
Musical
Mystery
None
Romance
Science Fiction
Short
Sporting Event
Superhero
Suspense
Thriller
War
Western
All Ratings
All Ratings
10 - Totally Ninja!
9 - Superb
8 - Great
7 - Good
6 - Fair
5 - Meh
4 - Poor
3 - Bad
2 - Terrible
1 - Weak Sauce :(
Votes
Rated Date
Rating
Title
Release Date
Runtime
Popularity
Percentage
Votes
Show All
FADE
Watched
Not Watched
Collected
Not Collected
Listed
Not Listed
Rated
Not Rated
1
2
3
4
6
7
8
70%
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
20,392 votes
6
— Fair
74%
Independence Day
19,947 votes
7
— Good
68%
Inferno
19,914 votes
6
— Fair
68%
The Great Wall
19,869 votes
7
— Good
69%
Elysium
19,799 votes
8
— Great
73%
Furious 7
19,764 votes
7
— Good
74%
American Sniper
19,738 votes
7
— Good
75%
Avatar: The Way of Water
19,592 votes
7
— Good
79%
How to Train Your Dragon 2
19,393 votes
8
— Great
72%
King Arthur: Legend of the Sword
19,339 votes
6
— Fair
77%
Fury
19,213 votes
8
— Great
82%
Braveheart
19,010 votes
9
— Superb
74%
Bullet Train
18,987 votes
8
— Great
77%
Taken
18,947 votes
8
— Great
71%
Atomic Blonde
18,651 votes
6
— Fair
79%
The Bourne Ultimatum
18,508 votes
9
— Superb
67%
Terminator Genisys
18,493 votes
7
— Good
59%
Wonder Woman 1984
18,462 votes
3
— Bad
70%
The Legend of Tarzan
18,018 votes
7
— Good
68%
X-Men: The Last Stand
17,956 votes
7
— Good
78%
The Bourne Supremacy
17,768 votes
9
— Superb
71%
In Time
17,755 votes
7
— Good
69%
London Has Fallen
17,673 votes
6
— Fair
75%
Deepwater Horizon
17,592 votes
6
— Fair
75%
Mission: Impossible - Ghost Protocol
17,569 votes
7
— Good
75%
Sherlock Holmes: A Game of Shadows
17,516 votes
6
— Fair
72%
Jack Reacher
17,501 votes
7
— Good
66%
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)
17,458 votes
4
— Poor
73%
Top Gun
17,452 votes
7
— Good
77%
Zack Snyder's Justice League
17,367 votes
6
— Fair
72%
The Fast and the Furious
17,244 votes
6
— Fair
76%
John Wick: Chapter 4
17,215 votes
7
— Good
62%
2012
17,210 votes
7
— Good
70%
Men in Black 3
17,187 votes
7
— Good
69%
Ocean's Eight
17,086 votes
6
— Fair
77%
Indiana Jones and the Temple of Doom
17,037 votes
8
— Great
65%
The Dark Tower
16,791 votes
5
— Meh
73%
The Equalizer 2
16,766 votes
6
— Fair
73%
The Mummy
16,659 votes
8
— Great
74%
Mission: Impossible
16,577 votes
8
— Great
75%
Creed
16,547 votes
7
— Good
64%
The Meg
16,499 votes
6
— Fair
70%
Mr. & Mrs. Smith
16,316 votes
6
— Fair
67%
Hancock
16,249 votes
7
— Good
74%
Constantine
15,809 votes
8
— Great
65%
San Andreas
15,796 votes
6
— Fair
68%
Rampage
15,701 votes
7
— Good
68%
Men in Black II
15,673 votes
7
— Good
66%
xXx: Return of Xander Cage
15,445 votes
7
— Good
68%
Godzilla vs. Kong
15,412 votes
6
— Fair
69%
Maze Runner: The Death Cure
15,316 votes
7
— Good
74%
Fast Five
15,294 votes
7
— Good
70%
Ender's Game
15,151 votes
6
— Fair
69%
The Lost World: Jurassic Park
15,110 votes
7
— Good
68%
Terminator: Dark Fate
14,886 votes
6
— Fair
67%
Bright
14,786 votes
5
— Meh
70%
Bad Boys for Life
14,600 votes
6
— Fair
66%
2 Fast 2 Furious
14,386 votes
7
— Good
64%
Geostorm
14,178 votes
3
— Bad
63%
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull
14,093 votes
6
— Fair
1
2
3
4
6
7
8
Loading...
Albania
Algeria
Andorra
Angola
Antigua and Barbuda
Argentina
Australia
Austria
Azerbaijan
Bahamas
Bahrain
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bermuda
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Burkina Faso
Cabo Verde
Cameroon
Canada
Chad
Chile
Colombia
Congo (DRC)
Costa Rica
Croatia
Cuba
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
El Salvador
Equatorial Guinea
Estonia
Fiji
Finland
France
French Guiana
French Polynesia
Germany
Ghana
Gibraltar
Greece
Guatemala
Guernsey
Guyana
Honduras
Hong Kong
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Jamaica
Japan
Jordan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Latvia
Lebanon
Libya
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Macedonia
Madagascar
Malawi
Malaysia
Mali
Malta
Mauritius
Mexico
Moldova
Monaco
Montenegro
Morocco
Mozambique
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
Niger
Nigeria
Norway
Oman
Pakistan
Palestine
Panama
Papua New Guinea
Paraguay
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
Romania
Russia
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sweden
Switzerland
Taiwan
Tanzania
Thailand
Trinidad and Tobago
Tunisia
Turkey
Turks and Caicos Islands
Uganda
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Vatican City
Venezuela
Yemen
Zambia
Zimbabwe
Powered by
JustWatch
Lookup